Kdo způsobil rozlití většího množství nafty u Penny Marketu v ulici Obce Ležáků? Museli sem přijet uklízet hasiči

0
522
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 29. listopadu v 9.39 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že je na parkovišti u prodejny Penny Market v ulici Obce Ležáků na vozovce větší množství rozlité nafty. Hlídka zde skutečně nalezla naftu na vozovce, nicméně původce znečištění se nepodařilo zjistit. K likvidaci uniklé nafty byla proto přivolána jednotka hasičů.

Pokuta za stání s autem na chodníku v Průmyslové ulici

V 11.30 hodin přijal operační pracovník městské policie stížnosti na parkování vozidla na chodníku v Průmyslové ulici. Podle oznamovatele mělo stáním na chodníku bránit průchodu chodců. Během řešení této události se k vozidlu dostavil jeho řidič, se kterým byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

V Tejnecku zvonila na domovní zvonky podezřelá dvojice

Krátce před 14. hodinou prověřovali strážníci oznámení o výskytu dvou podezřelých osob, které měly zvonit na domovní zvonky v ulici V Tejnecku a měly prý snahu dostat se dovnitř. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice i širšího okolí, avšak žádné podezřelé osoby ani vozidlo uvedené v oznámení nenalezla. Poznatek o této události však předala Policii ČR.

BMW blokovalo na Tyršově náměstí výjezd jiného auta

K dalšímu případu špatného parkování vyjížděla hlídka strážníků před 19. hodinou, kdy vozidlo BMW mělo blokovat výjezd jiného automobilu na Tyršově náměstí. Po příjezdu na místo však bylo zjištěno, že se už vozidlo na místě nenachazí.

Stížnost na špatně označeného chodce mezi Chrudimí a Kočí

Ve 20.22 hodin se na strážníky obrátil místní muž s tím, že od Chrudimi směrem na Kočí jde po komunikaci osoba, která není řádně vidět, a to i přes to, že má mít na sobě reflexní vestu. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že osoba jde po správné straně komunikace, má na sobě vestu, avšak její barva je mírně vybledlá, nicméně reflexní prvky byly dostatečně viditelné.

Anonym v Malecké ulici opět nepolevuje. Odnesli to tři řidiči

Stejně jako v předchozích dnech, i ve středu oznámil anonym parkování vozidel na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Hlídka zde tedy krátce před 22. hodinou rozdala celkem tři výzvy pro nepřítomné řidiče vozidel, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here