Dvě ženy se v Chrudimi pohádaly kvůli tomu, že na sebe štěkali jejich psi

0
492
Foto: Pixabay.com

V sobotu 2. prosince v 10.40 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že jejího psa napadl cizí volně pobíhající pes. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že k napadení mezi psy nedošlo a šlo o vzájemné štěkání. Následně byla strážníky zjištěna majitelka volně pobíhajícího zvířete, která svého psa zajistila. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

Stížnost na parkování na místě pro invalidy v Husově ulici

V 11.15 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde měl na vyhrazeném parkovacím místě pro invalidy neoprávněně parkovat neznámý automobil. Hlídka oznámení prověřila, avšak přestupkové jednání nezaregistrovala, neboť zaparkované vozidlo bylo náležitě označeno jako automobil invalidní osoby.

Muži vadilo, že jeho soused umývá na chodníku auto

Minutu po 15. hodině upozornil strážníky místní občan na to, že v Gorkého ulici myje spoluobčan svůj automobil na chodníku. Hlídka uvedenou ulici prověřila, avšak s negativním výsledkem.

Žena si nedokázala sama pomoci, proto kontaktovala syna

Ve 21.25 hodin požádal strážníky o pomoc místní občan, který obdržel informaci, že jeho matka ve svém bytu upadla a sama nedokáže vstát. Přestože je vybavena tísňovým tlačítkem pro přivolání pomoci, nemohla jej použít, neboť jej momentálně neměla v dosahu, a proto telefonicky kontaktovala jeho. Na místo vyjela neprodleně hlídka, která nezraněné ženě po pádu pomohla vstát. Protože žena lékařské ošetření nežádala, strážníci odjeli. O jejím zdravotním stavu byl následně syn telefonicky vyrozuměn.

Rušení nočního klidu mladými lidmi v Novoměstské ulici

Asi ve 22.30 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do Novoměstské ulice, kde měli hlukem z bytu mladí lidé rušit noční klid. Protože byl po příjezdu hlídky na místě klid, kontaktovali strážníci majitelku zmíněného bytu, kterou poučili a poté odjeli.

Na křižovatce ulic Družstevní a Malecká ležel ráno muž

V neděli 3. prosince krátce před čtvrtou ráno obdrželi strážníci telefonické oznámení o ležícím muži v křižovatce ulic Družstevní a Malecká. Po příjezdu hlídky stál už tento muž z Chrudimi na nohou a následně sám odešel domů.

Anonym upozornil na bezdomovce v domě v ulici Čs. armády

O několik minut později volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že se v bytovém domě v ulici Čs. armády zdržují bezdomovci. Hlídka zde zastihla muže s bydlištěm ve Skutči, kterého z domu vykázala.

Z chodby domu vytékala nad ránem voda. Byl otevřený kohout

V 05.45 hodin byli strážníci opět přivoláni do ulice Čs. armády, kde obyvatelé domu zaregistrovali vodu vytékající z jednoho z bytů. Pokusili se tedy na příslušného souseda dozvonit, ale marně. Po příjezdu hlídka shledala, že voda nevytéká z uvedeného bytu, nýbrž z vodovodního kohoutu umístěného v suterénu na společné chodbě domu, který následně uzavřela. Poté strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here