Neúnavný udavač v Malecké ulici poukázal na další špatně zaparkovaná auta

0
929
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 3. prosince před půl dvanáctou dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, který stál v sídlišti U Stadionu na zeleni. Hlídka na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

V autě byl v ulici Čs. armády přes dvě hodiny zavřený pes

V 16.42 hodin vyjeli strážníci na základě telefonátu občana do ulice Čs. armády, kde oznamovatelka v jednom ze zaparkovaných automobilů uviděla psa, který tam byl uzavřen déle než dvě hodiny. Po konzultaci s odborníkem získala hlídka informaci, že pes není nijak ohrožen na životě, proto není třeba okamžitého zásahu. Strážníci proto u zaparkovaného vozidla prováděli kontroly a sledovali stav zvířete.

Hlídka strážníků hledala v Medlešicích u hřiště psa

Asi v 17.30 hodin byli strážníci telefonicky informováni o tom, že v Medlešicích u hřiště volně pobíhá pes. Hlídka prověřila celou lokalitu, avšak psa nenašla.

Parkovačka za stání na místě pro invalidu na Palackého třídě

Zhruba o hodinu později volala na linku 156 místní žena s tím, že na vyhrazeném parkovacím místě pro vozidlo invalidy na Palackého třídě neoprávněně parkuje cizí automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Další udání v Malecké ulici přišlo před 22. hodinou

Před 22. hodinou byli strážníci telefonicky přivoláni do Malecké ulice, kde řidiči některých automobilů porušili vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka zde shledala dvě takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here