V chrudimském supermarketu byla zadržena při krádeži nezletilá dívka. Museli si pro ni přijít rodiče

0
491
Foto: Pixabay.com

V pondělí 4. prosince v 11.27 hodin upozornil strážníky anonymní oznamovatel na to, že na autobusové zastávce na Palackého třídě právě dochází k porušování zákazu kouření. Hlídka zde však po příjezdu žádného kuřáka ani odhozené nedopalky cigaret nezaregistrovala.

Problémy s platební transakcí u benzinky v Dašické ulici

Asi v 15.30 hodin požádal strážníky o pomoc personál čerpací stanice v Dašické ulici, kde teprve po odjezdu zákazníka vyšlo najevo, že při platbě za pohonné hmoty prostřednictvím platební karty došlo k technickému problému a platební transakce neproběhla v pořádku. Hlídce se následně podařilo zjistit a vyrozumět příslušnou řidičku, která přislíbila, že se dostaví zpět a problém s obsluhou vyřeší. Personál stanice strážníkům později potvrdil, že už je vše v pořádku.

Nezletilá dívka zadržená při krádeži v supermarketu

O několik minut později byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Hlídka zde zastihla podezřelou nezletilou dívku, proto k ní byli přivoláni její zákonní zástupci. V jejich přítomnosti se pak děvče ke svému jednání doznalo. Celá událost byla zadokumentována a následně bude postoupena přestupkové komisi při MěÚ Chrudim k odložení s ohledem na nízký věk dívky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here