Nešťastná žena zapomněla na parapetu restaurace Alfa mobil. Naštěstí ho našli strážníci

0
553
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 7. prosince v 9.09 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že ve Fibichově ulici parkují neoprávněně vozidla na místech vyhrazených pro osoby se zdravotním postižením. Provedenou kontrolou nebylo však žádné takové přestupkové jednání zjištěno. Parkující vozidla byla řádně označena.

Na vozovce v ulici SNP se válel balík sena

Krátce po 15. hodině vyjížděli strážníci do ulice SNP, kde se měl ve vozovce nacházet balík sena. Společně s hlídkou se na místo dostavil i muž z Tuněchod, který strážníkům sdělil, že balík mu vypadl z vozíku. Strážníci mu tedy pomohli balík naložit zpět na vozík. K žádné škodě nedošlo.

Žena z Řestok zapomněla u restaurace Alfa mobil

Ve 20 hodin se na strážníky obrátila s prosbou žena z Řestok. V žádosti uvedla, že šla v Chrudimi ulicí Čs. partyzánů a u restaurace Alfa si položila na okenní parapet mobilní telefon, který tam poté zapomněla. Hlídku tedy prosila o kontrolu uvedeného místa, zda se tu mobil nenachází. Strážníci o chvíli později telefon na okenním parapetu skutečně nalezli a ženu o tom ihned informovali. Uložili ho následně ve své služebně, kde bude majitelce vydán.

Opilec odmítal opustit hotel Central. Nocoval na záchytce

Ve 22.41 hodin přijal operační pracovník strážníků oznámení o tom, že do restaurace Central přišel zjevně podnapilý muž, kterému obsluha odmítla prodat alkohol. Muž na to reagoval tak, že si sedl do vchodu restaurace, odmítal místo opustit a s obsluhou nekomunikoval. Strážníci zjistili, že jde o muže ze Slatiňan, který jevil známky silné opilosti a dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 3,3 promile alkoholu. Vzhledem k tomu hlídka muže převezla k lékařskému vyšetření, kde lékař rozhodl o jeho převozu a umístění do protialkoholní záchytné stanici, kam byl hlídkou následně eskortován.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here