Ve vinárně chrudimského Muzea se představí seskupení muzikantů J. J. Jazzmen & Miloš Kejř

0
559

V pondělí 11. prosince v 19 hodin se ve vinárně Muzea koná další z jazzových vystoupení, v kterém se tentokrát představí seskupení muzikantů J. J. Jazzmen & Miloš Kejř. Vstupenky jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Josef Pospíšil (trombon, zpěv) je absolvent státní konzervatoře, a je mimo jiné člen Bigbandu Felixe Slováčka nebo známého Boom-Bandu a vyhledávaným studiovým hráčem. Vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě.

Jiří Masáček (kornet, křídlovka) je absolvent vojenské konzervatoře v Roudnici nad Labem a je bezesporu nejlepším trumpetistou nové generace českých dixielandových muzikantů. Vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2015 na French Quarter Festivalu v New Orleans s mezinárodní kapelou „Bernie & the Party Gators“. Také hrál na různých jam sessions s předními neworleánskými hudebníky jako jsou Mike Fulton,Tom Fisher, Charlie Fardela, Aurora Nealand, Steamboat Willie…

Zdeněk Kalhous (piano) je zkušený pianista, absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka, kde později také sám vyučoval. Bývalý člen slavného „Jazzsanatoria Luďka Hulana“ nebo orchestru činohry Národního divadla vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2001 také v USA na New Orleans Jazz & Heritage Festival (s J.J.Jazzmen).

Jan Greifoner (kontrabas) je jeden z nejžádanějších současných basistů, absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka a vítěz soutěže Junior Jazz 2002 v kategorii nejlepší jazzový sólista do 30 let. Vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2001 také v USA na New Orleans Jazz & Heritage Festival (s J.J.Jazzmen).

Miloš Kejř (bicí) je zkušený bubeník, absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka, který vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2001 také v USA na New Orleans Jazz & Heritage Festival (s J.J.Jazzmen). V roce 2008 vystupoval v New Orleans na French Quarter Festivalu s mezinárodním „Old Jazz Union International Bandem“ a v roce 2015 s „Bernie & the Party Gators. Během svých osmi návštěv New Orleans hrál na různých jam sessions s předními neworleánskými hudebníky jako jsou Leroy Jones, Evan Christopher, Lars Edegran, Kerry Lewis, Don Vappie, Mitchell Player, Paul Longstreth, Freddie Lonzo, Steamboat Willie a dalšími.

Video: Milos Kejr
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here