Před žákyní Základní školy Dr. Václava Peška se obnažoval neznámý chlípník

0
769
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 8. prosince v 8.50 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení, že se v ulici Obce Ležáků za kasárnami v příkopu u silnice nachází kůň. Hlídka kontaktovala chovatele koně, který potvrdil, že mu zvíře patří a že se tam pase. Muž poté koně odehnal od silnice, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti silničního provozu.

Kdo obtěžoval cestou domů nezletilou žákyni?

Přesně v devět ráno byli strážníci přivoláni do Základní školy v ulici Dr. Václava Peška, neboť jejich žákyni předešlého dne obtěžoval cestou do školy neznámý muž, který nezletilou dívku v nedalekém sídlišti nejprve předešel a poté se obnažen otočil směrem k ní. Když hlídka obdržela od pracovnice vedení školy popis tohoto muže, informovala o události Policii ČR. Vzhledem k této události se strážníci v nadcházejících dnech zaměří na dohled v okolí chrudimských škol.

Stížnost na špatné parkování v Heydukově ulici

Před desátou dopoledne oznámila místní žena na linku 156 špatné parkování v Heydukově ulici. Po příjezdu hlídky se však na uvedeném místě žádný zaparkovaný automobil nenacházel.

U obchodního centra v ulici SNP měla špatně parkovat auta

V 11.51 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde měla u obchodního centra nesprávně parkovat některá vozidla. Hlídka však na uvedeném místě žádné přestupkové jednání nezaregistrovala.

Opilec ležící před ubytovnou ve Slatiňanech

Krátce před půl třetí odpoledne informovala žena strážníky o tom, že před ubytovnou ve Slatiňanech leží opilý muž. Hlídka u muže provedla orientační dechovou zkoušku na alkohol, při které mu byla naměřena hodnota 3,46 promile alkoholu v dechu. Poté byl muž dopraven k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl převezen strážníky a předán personálu stanice.

Parkovačka za stání na chodníku v Husově ulici

Asi v 17.45 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde před bytovým domem parkoval automobil na chodníku. Strážníci na něj proto umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Opilec ležící u benzinky Shell v Dašické ulici

O několik minut později volala na linku 156 místní žena s tím, že u čerpací stanice v Dašické ulici leží opilý člověk. Po příjezdu hlídky se u této osoby nacházel muž s vozidlem, který podnapilého muže usadil do automobilu, aby jej následně dopravil domů.

Odchycený stafordšírský teriér v Čáslavské ulici

Po 18. hodině vyjeli strážníci do Čáslavské ulice, kde v okolí restaurace volně pobíhal pes plemene stafordshirský teriér a jeho majitel se nikde v okolí nenacházel. Hlídka tedy zvíře odchytla a následně dopravila do psího útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here