Během neděle byli v chrudimských supermarketech zadrženi dva zloději. Oba odešli s pokutou

0
530
Foto: Pixabay.com

V neděli 10. prosince asi v 9.15 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že u bankomatu v budově České spořitelny na Palackého třídě leží neznámý muž. Po příjezdu hlídky zde už nikdo neležel.

Obsazené místo pro invalidu na Palackého třídě

V 10.57 hodin byli strážníci přivoláni před panelový dům na Palackého třídě, kde majitelce vyhrazeného parkovacího místa pro vozidlo invalidy obsadil neoprávněně její místo neznámý automobil. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto auta, kterého se následně podařilo kontaktovat. Ten se v zápětí dostavil k automobilu, který přeparkoval. Vzhledem ke zjištěným nedostatkům v označení vyhrazeného parkovacího místa nebylo v tomto případě přestupkové jednání strážníky shledáno.

Zloděj z Pardubic zadržený v Lidlu odešel s pokutou

Zhruba ve 14.15 hodin obdrželi strážníci oznámení o krádeži zboží v supermarketu v Poděbradově ulici. V prodejně byl zjištěn podezřelý muž z Pardubic, který se pokusil odcizit balení šunky. Protože se ke svému jednání doznal, vyřešila s ním hlídka přestupek uložením pokuty.

Nález peněženky s doklady v ulici Strojařů

V 16.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Strojařů, kde místní obyvatelka našla peněženku s doklady. Hlídka ji od ženy převzala a následně vyrozuměla o nálezu majitele, který si věci ve služebně převzal.

Kdo odpaloval v Moravské ulici zábavní pyrotechniku?

V 17.40 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že v Moravské ulici někdo odpaluje zábavní pyrotechniku. Hlídka prověřila ulici, avšak nic nezjistila.

Výjezdu ze dvora v ulici Čs. partyzánů bránilo cizí auto

Krátce po půl sedmé večer požádal o příjezd strážníků obyvatel ulice Čs. partyzánů, neboť mu ve výjezdu ze dvora bránil cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto auta, kterého se však nepodařilo kontaktovat. Jelikož nebylo v danou chvíli možné využít odtahové služby, byla na automobil po domluvě s oznamovatelem umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V supermarketu na Palackého třídě byl zadržen zloděj

Několik minut po 19. hodině obdrželi strážníci oznámení o krádeži zboží v supermarketu na Palackého třídě. Protože se přítomný mladý muž ke svému jednání doznal, vyřešili s ním strážníci přestupek uložením pokuty.

V paneláku v Hradištní ulici přespával bezdomovec

V pondělí 11. prosince po půl páté ráno byli strážníci přivoláni do panelového domu v Hradištní ulici, kde na společné chodbě domu přespával bezdomovec. Hlídka tohoto obyvatele Chroustovic následně z domu vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here