Nádražní čekárna byla plná bezdomovců. Strážníci je odsud museli vykázat

0
578
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 9. prosince po deváté ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Školní náměstí, kde se měl nacházet uhynulý holub. Hlídka prověřila místo i okolí, ale ptáka nikde nezaregistrovala.

Parkovačka na autobusu ve Slatiňanech

V 9.50 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném autobusu v křižovatce v ulici T. G. Masaryka ve Slatiňanech. Hlídka tedy za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Opilec ležící u restaurace v Havlíčkově ulici

Krátce před půl čtvrtou odpoledne byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde ležel u restaurace na zemi muž. Hlídka v něm zjistila místního obyvatele, který byl mírně podnapilý. Byl ale schopen vstát a následně odejít domů.

Nádražní čekárna plná bezdomovců

Pět minut před 16. hodinou volal na linku 156 výpravčí Českých drah, že mu v čekárně nádraží v ulici Čs. armády posedává několik bezdomovců, kteří obtěžují cestující. Hlídka po příjezdu tyto osoby, které nikam necestovaly, z prostoru nádraží vykázala.

Zloděj z Heřmanova Městce zadržený v Lidlu

V 19.17 hodin telefonicky informovala strážníky pracovnice ostrahy supermarketu v Poděbradově ulici, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Hlídka zde zjistila totožnost muže z Heřmanova Městce, který se následně ke svému jednání doznal. Hlídka mu tedy za přestupek uložila pokutu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here