Slavnostní koncert ve stylu retro moderuje ve Spolkovém domě Jana Plítková

0
691

V pátek 15. prosince se koná od 16 hodin ve Spolkovém domě na Palackého třídě slavnostní koncert, který pořádá Spolek Retro z.s. Chrudim ve spolupráci s Chrudimskou besedou.

RetroBand, Lenka Křičenská, Jan Stejskal a další

Dvě a půl hodiny dlouhý program moderuje Jana Plítková a vystoupí v něm kapela RetroBand za řízení Františka Macha, Lenka Křičenská s písničkami z repertoáru Y. Simonové, J. Čeřovské, Vlasty Průchové a dalších, dále Jan Stejskal s operetními melodiemi Rudolfa Frimla, Pardubický „Elvis“ Ivo Fišer se swingovými písněmi z repertoáru Franka Sinatry, Anička Křičenská a Lucie Pudilová s písničkami z filmových pohádek, Martin Pecháček s klavírním koncertem, Jana Sychrovská s písněmi z „My Fair Lady“, Jaroslava Ježka a Edith Piaf.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Vstupenky na koncert jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: Kodlc Chrudim
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here