Chlapík vracející se z narozeninového večírku obtěžoval v ulici Na Valech kolemjdoucí

0
459
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 13. prosince v 8.07 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že na Resselově náměstí parkuje vozidlo na vodorovném dopravním značení a při výjezdu z parkoviště brání řádnému výhledu. K vozidlu se po chvíli dostavil jeho majitel, se kterým byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

Nepojízdný kamion na křižovatce v ulici SNP

Okolo dvanácté dopoledne prověřovala hlídka strážníků oznámení, že na kruhové křižovatce v ulici SNP stojí zřejmě nepojízdný kamion. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že kamion z místa už odjel.

Stížnost na otravného opilce v ulici Na Valech

Ihned poté se hlídka přesunula do ulice Na Valech, kde měl opilý muž u mateřské školky obtěžovat kolemjdoucí. Strážníci zjistili, že jde o muže z Chrudimi, který hlídce sdělil, že se vrací z narozeninového večírku. V průběhu řešení události nebyla hlídka na místě oslovena nikým, kdo bych chtěl řešit mužovo předchozí jednání. Jelikož se muž orientoval a byl schopen samostatné chůze, mohl po projednání věci z místa odejít.

Bezdomovec spící ve vchodu domu v Topolské ulici

Ve 12.43 hodin přijali strážníci oznámení, že v domě v Topolské ulici spí ve vchodě bezdomovec. V tomto případě šlo o muže z Chroustovic, který byl po probuzení z místa vykázán.

Parkovačka za špatné stání na Resselově náměstí

Ve 14.43 hodin volala žena na linku 156 s tím, že na parkovišti na Resselově náměstí, které je vyhrazené pro držitele karet R1, parkují neoprávněně vozidla bez této karty. Hlídka o několik minut později provedla kontrolu uvedeného parkoviště a nalezla zde jedno neoprávněně parkující vozidlo, na které umístila výzva pro nepřítomného řidiče.

Rvačka mezi dvěma muži na vlakovém nádraží

Okolo 18. hodiny zasahovala hlídka na vlakovém nádraží, kde mělo podle svědkyně dojít ke slovní rozepři a následnému fyzickému napadení mezi dvěma muži. Hlídka s oběma muži hovořila a ti uvedli, že se skutečně nepohodli, ale vše si už vyříkali. Za přítomnosti hlídky opustili prostory nádraží.

Napadení ženy v sídlišti Na Šancích

Okolo 19. hodiny vyjížděla hlídka strážníků společně s hlídkou Policie ČR k údajnému napadení ženy, k němuž mělo dojít v domě v sídlišti Na Šancích. Po příjezdu na místo oznamovatel přítomným policistům sdělil, že na místě k ničemu nedošlo. Oznámení prý podal na základě telefonického rozhovoru, kdy mylně pochopil jeho obsah.

Další parkovačka po udání v Malecké ulici

Ve 20.43 hodin oznámil občan parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy.

Rozházené plasty v křižovatce za nemocnicí

Ve čtvrtek 14. prosince před pátou ráno vyjížděla hlídka k oznámení, že jsou na kruhové křižovatce u nemocnice jsou větrem rozházené plastové prvky, které jsou součástí křižovatky. Strážníci je umístili zpět na místo. Žádné jiné poškození nebylo na místě zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here