Chrudimské bary v ulicích Na Ostrově a Dr. Václava Peška rušily noční klid

0
529
Foto: Pixabay.com

V sobotu 16. prosince před půl devátou ráno požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR při pátrání po osobním automobilu. Strážníci následně prověřili území Chrudimi včetně obcí Slatiňany a Sobětuchy. Před půl dvanáctou bylo pátrání ze strany Policie ČR ukončeno, neboť se podařilo hledaný automobil najít.

Vyvrácení několika dopravních značek ve Slatiňanech

Zhruba o hodinu později požádal strážníky opět o spolupráci operační důstojník Policie ČR. Bylo třeba, aby prověřili oznámení o ležícím dopravním značení nedaleko železničního přejezdu ve Slatiňanech. Hlídka zde shledala, že došlo k vyvrácení několika svislých dopravních značek. Bylo přitom patrné, že k jejich vyvrácení nedošlo v souvislosti s dopravní nehodou. Zjištěné skutečnosti předala hlídka telefonicky Policii ČR, která převzala celou věc do své kompetence.

Automobil s prázdnými pneumatikami Na Větrníku

Krátce před polednem upozornil místní občan strážníky na to, že je na silnici u bytových domů v sídlišti Na Větrníku několik týdnů zaparkovaný automobil s prázdnými pneumatikami a momentálně se u něj nacházejí dva mladíci, kteří se pokoušejí vozidlo otevřít. Hlídka zde našla hned dva parkující automobily s vypuštěnými koly, avšak v jejich okolí se nikdo nenacházel. Dále bylo zjištěno, že obě vozidla mají platnou technickou kontrolu a jejich řidiči žádného přestupkového jednání nedopustili.

Pes odchycený ženou v místní části Presy

Několik minut po 19. hodině volala na linku 156 místní žena s tím, že odchytla v Presích volně pobíhajícího psa bílé barvy. Po příjezdu hlídky dotyčná uvedla, že zvíře patřilo sousedům, proto jej odvedla k jejich domu, kde ho umístila do kotce.

Hluk z baru obtěžoval obyvatele ulice Na Ostrově

Ve 23.42 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Ostrově, kde měl hluk vycházející z baru rušit obyvatele okolních domů. Hlídka v uvedeném podniku jednala s přítomnou obsluhou, která neprodleně ztlumila hudbu. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

Hlučná oslava v baru v ulici Dr. Václava Peška

V neděli 17. prosince krátce před druhou v noci vyjeli strážníci na základě telefonátu občana do ulice Dr. Václava Peška, kde rušil noční klid hluk vycházející z baru. Po příjezdu hlídky byl už na místě klid. Strážníci tedy jednali s přítomným hostem podniku, který uvedl, že v baru slavil s kamarády narozeniny, avšak oslava byla už skončena a všichni odchází pryč. Poté hlídka poučila obsluhu podniku a odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here