Strážníci museli krotit sousedskou hádku v Pardubické ulici. Konfliktem se bude zabývat přestupková komise

0
565
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 17. prosince v 8.39 hodin požádal strážníky o pomoc personál zařízení pro seniory v ulici Obce Ležáků, kde došlo k pádu jedné z klientek a přítomná pracovnice jí nedokázala pomoci vstát. Hlídka nezraněnou seniorku po pádu vyzvedla a uložila zpět na lůžko, kde zůstala v péči pečovatelky. Poté strážníci odjeli.

Soused napadá soustavně v Pardubické ulici ženu

Krátce před desátou dopoledne volal na linku 156 obyvatel Pardubické ulice s tím, že jejich soused opakovaně slovně napadá jeho manželku. Oznamovatel strážníkům připomněl, že už se bezdůvodným napadáním jeho ženy sousedem strážníci zabývali před několika dny. Hlídka tedy událost zadokumentovala a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Strážníci rozdali v Pobřežní ulici devět parkovaček

Před půl jedenáctou dopoledne obdrželi strážníci dvě telefonická oznámení o nesprávném parkování automobilů před vjezdem v Pobřežní ulici. Po příjezdu na místo však strážníci parkování před vjezdem nezaregistrovali. Shledali zde ale devět zaparkovaných vozidel, jejichž řidiči v daném místě porušili dopravní značení, proto za jejich stěrače umístili strážníci výzvy pro nepřítomné řidiče, aby si je předvolali k projednání dopravního přestupku.

Auto bránilo v Novoměstské ulici ve výjezdu z garáže

Po 15. hodině byli strážníci přivoláni do Novoměstské ulice, kde řidič nesprávně zaparkovaného vozidla bránil ve výjezdu automobilu z garáže. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto auta, který se vzápětí dostavil a vozidlo přeparkoval. Po vyřešení dopravního přestupku strážníci zase odjeli.

Obsazené místo pro invalidu na Palackého třídě

Ve 20.37 hodin volal na linku 156 obyvatel Palackého třídy, že jeho vyhrazené parkovací místo pro vozidlo invalidy neoprávněně obsadil cizí automobil. Hlídka zjistila jeho majitele, kterého se však nepodařilo kontaktovat, proto byla na automobil po domluvě s oznamovatelem umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Otevřený zadní kufr u automobilu v Pardubické ulici

Přibližně o dvě hodiny později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pardubické ulice, kde na parkovišti žena zaregistrovala zaparkovaný automobil, který měl otevřený zavazadlový prostor a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele auta, kterého se však nepodařilo v místě jeho bydliště zastihnout, proto strážníci pořídili fotodokumentaci interiéru zavazadlového prostoru a poté jej zavřeli.

Bezdomovec nocující na chodbě domu v Rooseveltově ulici

V pondělí 18. prosince před jednou v noci přijali strážníci telefonické oznámení o bezdomovci, který spal na společné chodbě domu v Rooseveltově ulici. Hlídka tedy muže z Chroustovic probudila a následně jej z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here