V restauraci v Havlíčkově ulici museli kvůli hromadné rvačce zasahovat strážníci i policie

0
583
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 14. prosince v 10.15 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že je v Dašické ulici vyvrácena dopravní značka, která zasahuje do vozovky. Strážníci zjistili, že jde o značku umístěnou na kruhové křižovatce a skutečně zasahovala do vozovky. Z tohoto důvodu byla tedy odstraněna a záležitost byla předána k vyřízení odpovědnému zaměstnanci Ředitelství silnic a dálnic.

Rozházené obrubníky na křižovatce ve Vlčnovské ulici

O hodinu později vyjížděli strážníci k obdobnému oznámení na kruhovou křižovatku ve Vlčnovské ulici, kde byly rozházené bíločervené plastové obrubníky. Závada byla následně odstraněna pracovníky Správy a údržby silnic.

Dvě parkovačky po opětovném udání v Malecké ulici

Po 21. hodině vyjížděli strážníci do Malecké ulice, kde měla parkovat vozidla na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, kteří byli předvoláni k projednání dopravního přestupku.

Noční rvačka v restauraci v Havlíčkově ulici

V pátek 15. prosince před třetí hodinou v noci požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to u oznámené rvačky v restauraci v Havlíčkově ulici. Strážníci zde přitom postupovali podle pokynů republikové policie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here