V zahradě domu ve Slovenské ulici byl nalezen malý ježek, který nebyl schopen se o sebe postarat

0
540
Foto: Pixabay.com

V pátek 15. prosince v 8.48 hodin volala strážníkům obyvatelka Slovenské ulice s tím, že na své zahradě zaregistrovala malého ježka, který se o sebe nedokáže postarat. Hlídka odchycené zvíře od oznamovatelky převzala a dopravila jej do služebny, kde si ježka převzal do své péče pracovník Záchranné stanice živočichů a zvířat v Pasíčkách.

Zloděj zadržený v supermarketu v ulici SNP nekradl poprvé

Před polednem byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. V prodejně hlídka zastihla podezřelého muže z Chrudimska, který se ke krádeži doznal. Jelikož během šetření události vyšlo najevo, že dotyčný muž byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen za majetkový trestný čin, byl převezen do služebny Policie ČR v Chrudimi, kde si jej policisté převzali do své kompetence.

Na trase Chrudim – Topol ležel v příkopu opilec

Krátce po 19. hodině kontaktoval strážníky řidič s tím, že cestou do Chrudimi zaregistroval v příkopu u obce Topol ležícího opilého muže. Když oznamovatel vystoupil z vozidla a oslovil jej s tím, zda nepotřebuje pomoc, tak náhle vstal a odešel pryč. Strážníci tedy prověřili uvedenou trasu a následně i území obce Topol, avšak s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here