Vánoční baletní a hudební představení v rámci 824. chrudimského hudebního večera

0
490
Foto: Chrudimská beseda

Ve středu 20. prosince v 19 hodin se na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha koná Vánoční baletní a hudební představení v rámci 824. chrudimského hudebního večera. V programu vystoupí smíšený sbor Konzervatoře Pardubice řízený dirigentem Tomášem Židkem a taneční soubor Konsonance.

Soubor patří k nejlepším v České republice

Taneční soubor Konsonance byl založen v roce 1993 a pracuje při ZUŠ v Pardubicích pod vedením Mgr. Lenky Demlové. Soubor se věnuje především tanci klasickému – baletu, a právě tím je výjimečný v rámci celé České republiky, kde patří ve svém oboru k nejlepším. V jeho repertoáru je také moderní scénický tanec a tance historické. Taneční soubor Konsonance má za sebou řadu vystoupení, celovečerních představení a úspěchů v tanečních soutěžích.

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here