Prodejci ryb byli před supermarketem v ulici SNP natolik opilí, až to bylo zákazníkům na obtíž

0
881
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 18. prosince ve tři čtvrtě na devět ráno byli strážníci přivoláni do Topolské ulice, kde měl volně pobíhat pes plemene husky. Hlídka však po příjezdu zvíře nikde nezaregistrovala, proto prověřila celou lokalitu, avšak opět s negativním výsledkem. Později následovala další telefonická oznámení o pobíhajícím psovi zmíněného plemene, který se měl zdržovat v sídlišti Na Šancích a později také v Hradištní ulici. Ani tam ale strážníci zvíře nezaregistrovali.

Pět parkovaček za stání na chodníku v sídlišti U Stadionu

Krátce po půl desáté dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu na chodníku u jednoho z bytových domů v sídlišti U Stadionu. Hlídka zde shledala, že tam stejným způsobem parkují další čtyři vozidla, proto za stěrače všech pěti automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Chlapec rozbil ve Fibichově ulici okno u sklepa bytovky

Po půl třetí odpoledne vyjeli strážníci na základě oznámení do Fibichovy ulice, kde chlapec při hře s míčem poškodil na ulici skleněnou výplň sklepního okna panelového domu. Oznamovatel, který setrval na místě do příjezdu hlídky, strážníkům označil konkrétního chlapce, který okno poškodil. Protože vyšlo najevo, že k události došlo náhodně a chlapec nechtěl skleněnou výplň poškodit, nešlo o přestupek. Hlídka o události vyrozuměla příslušného předsedu společenství vlastníků bytů v uvedeném domě a následně i chlapcovu matku, která způsobenou škodu uhradí.

Další parkovačka za stání na chodníku v Husově ulici

V 18.14 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že v Husově ulici parkuje u konkrétního domu automobil na chodníku. Hlídka na takto zaparkovaný automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Naproti škole ZŠ Husova ležel opilý bezdomovec

Několik minut po 20. hodině upozornil místní občan strážníky na to, že v Husově ulici naproti škole leží opilý bezdomovec. Hlídka v muži zjistila místního obyvatele bez domova, který byl mírně pod vlivem alkoholu, avšak orientoval se. Protože byl muž zdravotně v pořádku, byl z místa vykázán.

Nevhodné chování opilých prodejců ryb v ulici SNP

Před půl desátou večer byli strážníci přivoláni k supermarketu v ulici SNP, kde se na parkovišti nacházeli soukromí prodejci ryb, kteří byli pod vlivem alkoholu a nevhodně se chovali uvnitř prodejny i venku. Po příjezdu hlídky se na místě tyto osoby už nenacházely.

Mladík strážníkům oznámil, že utekl z dětského domova

Ve 23.05 hodin se před služebnu strážníků na Resselově náměstí dostavil mladík, který prostřednictvím hovorového zařízení sdělil své jméno a následně uvedl, že je na útěku z DDŠ ve Vrchlabí. Do služebny se tedy dostavili službu konající strážníci, kteří po rozhovoru s chlapcem přivolali hlídku Policie ČR, jež si chlapce převzala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here