Kdo poškodil chodník a veřejnou zeleň v Sečské ulici? Případ vyšetřuje republiková policie

0
527
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 20. prosince v 7.12 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v ulici Čs. partyzánů parkuje před vjezdem do jeho objektu vozidlo značky Volkswagen. Strážníci zjistili, že jde o dodávkové vozidlo, jehož majitelem je firma z Přerova. Následně se operační pracovník pokusil opakovaně kontaktovat tuto firmu, avšak bezúspěšně. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. O tomto řešení byl na místě vyrozuměn oznamovatel.

Dva volně pobíhající psi Na Jordánku a Na Výsluní

Další dvě oznámení se týkala volného pobíhání psů. V prvním případě měla v zahrádkářské kolonii Na Jordánku pobíhat borderkolie, ve druhém šlo o volné pobíhání psa rasy bernský salašnický pes, a to v ulici Na Výsluní. V obou případech si psa jejich majitelé odchytli a ihned o tom informovali městskou policii.

Porucha vodovodního řadu v sídlišti Víta Nejedlého

V 11.09 hodin se na strážníky obrátil s prosbou pracovník firmy VaK Chrudim, který žádal o zjištění a vyrozumění majitele vozidla, jež parkovalo v sídlišti Víta Nejedlého. Uvedená firma zde odstraňovala poruchu vodovodního řadu a vozidlo jim bránilo v provedení opravy. Hlídka prostřednictvím lustrace zjistila majitele auta, který žádosti vyhověl a vozidlo přeparkoval.

Poškozená zeleň a chodník v Sečské ulici

Krátce před 15. hodinou vyjížděli strážníci do Slatiňan prověřit oznámení, že je v Sečské ulici poškozen chodník a veřejná zeleň. Šetřením bylo zjištěno, že k poškození došlo vlivem dopravní nehody. Vzhledem ke zjištěním skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Dopravního inspektorátu Policie ČR, která věc převzala do své kompetence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here