Neznámý chlapík lákal pod falešnou záminkou z kolemjdoucích v ulici Čs. partyzánů peníze

0
734
Foto: Pixabay.com

V pátek 22. prosince krátce po jedenácté dopoledne volala na linku 156 místní žena s tím, že u okružní křižovatky nedaleko Medlešic zaregistrovala v silnici chodce, který se pohyboval nejistě a mohl být opilý. Hlídka v něm zjistila místního bezdomovce, který se pohyboval po správné straně komunikace a orientoval se. Proto strážníci zase odjeli.

Auto bránilo na Masarykově náměstí ve výjezdu ze dvora

Ve 13.04 hodin byli strážníci přivoláni na Masarykovo náměstí, kde nesprávně zaparkovaný automobil bránil majiteli nemovitosti ve výjezdu ze dvora. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele uvedeného auta, kterého se však nepodařilo kontaktovat, proto byla po domluvě s oznamovatelem na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče, který byl předvolán k projednání dopravního přestupku.

Skupinka dětí odpalovala v ulici Strojařů pyrotechniku

Po 15. hodině obdrželi strážníci oznámení, že v ulici Strojařů odpaluje poblíž zařízení pro seniory skupinka dětí zábavní pyrotechniku. Hlídka však po příjezdu na místo děti nezaregistrovala, proto prověřila celou lokalitu, avšak opět s negativním výsledkem.

Neznámý muž somroval v ulici Čs. partyzánů peníze

Několik minut po 17. hodině se do služebny strážníků dostavila žena, kterou před chvílí v ulici Čs. partyzánů oslovil neznámý muž a požádal ji o zapůjčení finanční hotovosti na zakoupení pohonných hmot do svého automobilu. Hlídka po tomto sdělení prověřila ulici i okolí, avšak muže, jehož popis měla k dispozici, nikde nezaregistrovala.

Parkovačka za nesprávné stání v ulici Obce Ležáků

V 18.15 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do ulice Obce Ležáků, kde měl nesprávně zaparkovaný automobil před garáží bránit majiteli ve výjezdu. Jelikož se hlídce nepodařilo majitele tohoto vozidla kontaktovat, umístili na jeho auto výzvu pro nepřítomného řidiče.

Bezdomovec ve vestibulu Chrudimské nemocnice

Před 21. hodinou upozornila strážníky pracovnice Chrudimské nemocnice na to, že ve vestibulu budovy bezdůvodně posedává bezdomovec. Hlídka oznámení prověřila, avšak nikoho takového zde nezastihla.

Udání v Malecké ulici se množí. Odnesl to další řidič

O několik minut později bylo na linku 156 oznámeno, že u bytového domu v Malecké ulici porušil řidič zaparkovaného automobilu zákaz stání. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here