Strážníci nechali v ulici Obce Ležáků odtáhnout auto, které zde už druhý den překáželo provozu

0
719
Foto: Pixabay.com

V sobotu 23. prosince po půl deváté ráno obdrželi strážníci oznámení, že v panelovém domě v Husově ulici leží u výtahu neznámý bezdomovec. Hlídka zde zastihla muže bez domova z Chroustovic, kterého následně z budovy vykázala.

Pes odchycený na silničním obchvatu města

Před desátou dopoledne byli strážníci přivoláni na silniční obchvat města, kde se měl na vozovce volně pohybovat pes většího vzrůstu. Hlídka prověřila celý úsek zmíněné komunikace, avšak s negativním výsledkem. Po půl jedné odpoledne pobíhající zvíře zaregistrovala řidička projíždějícího automobilu, která psa také odchytla. Poté si jej převzal a odvedl majitel z Chrudimi.

V ulici Obce Ležáků muselo být odtaženo auto

V 10.05 hodin se do služebny městské policie dostavil občan, aby oznámil, že před jeho garáží v ulici Obce Ležáků už druhým dnem nesprávně parkuje automobil. Hlídka po příjezdu na místo zjistila majitele vozidla, kterého se jí však nepodařilo kontaktovat. Byla proto přivolána odtahová služba, která automobil z místa odstranila. Přibližně o hodinu později byl s majitelem tohoto auta vyřešen dopravní přestupek a automobil mu byl vydán.

Bezdomovec ležící v přístřešku pro nákupní vozíky

Před 18. hodinou vyjeli strážníci na základě oznámení do ulice Obce Ležáků, neboť ležel u supermarketu v přístřešku s nákupními vozíky bezdomovec. Ten byl odsud následně hlídkou vykázán, neboť se orientoval.

Kdo rušil noční klid v okolí Michalského parku petardami?

Ve 22.12 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že v okolí Michalského parku někdo hází petardy. Po příjezdu strážníků byl ale na místě klid. Hlídka poté prověřila celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

Mladík odmítal opustit po půlnoci čekárnu nádraží

V neděli 24. prosince v 00.12 hodin požádal o příjezd strážníků výpravčí Českých drah, neboť v budově vlakového nádraží v ulici Čs. armády odmítal neznámý muž opustit čekárnu pro cestující, kterou bylo třeba vzhledem k noční hodině uzavřít. Po příjezdu hlídky tento mladý muž z Chrudimi čekárnu opustil a odešel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here