Ke zraněnému bezdomovci v ulici Na Ostrově musela přijet sanita

0
720
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 29. prosince o půl desáté dopoledne byli strážníci přivoláni do sídliště Na Šancích, kde v jednom z panelových domů spal na společné chodbě u výtahu bezdomovec. Hlídka v něm zjistila obyvatele Chroustovic, kterého následně z budovy vykázala.

Parkovačka v Hradištní ulici za stání na chodníku

V 9.48 hodin obdrželi strážníci anonymní oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v Hradištní ulici, který stál na chodníku. Hlídka za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Bezdomovec potřísněný krví v ulici Na Ostrově

Před 14. hodinou informoval strážníky místní občan o tom, že v ulici Na Ostrově sedí na schodech před panelovým domem bezdomovec, který je potřísněn krví. Protože měl tento muž, který jevil známky požití alkoholu, poraněnou hlavu a odřeniny na rukou, hlídka k němu přivolala sanitu, jejíž osádka převzala následně muže do své péče.

Zákazník benzinky Shell zapomněl zaplatit a odjel

Krátce po půl třetí odpoledne požádal strážníky o pomoc personál čerpací stanice v Dašiské ulici, odkud jeden ze zákazníků ujel po natankování pohonných hmot bez zaplacení. Podle personálu nasvědčovalo vše tomu, že dotyčný prostě zapomněl zaplatit. Hlídka následnou lustrací registrační značky zjistila majitele tohoto vozidla, kterého se však nepodařilo kontaktovat. Po 15. hodině informovala pracovnice čerpací stanice strážníky o tom, že dotyčný se už mezitím sám dostavil a útratu dodatečně uhradil.

Parkovačka v Topolské ulici za nesprávné parkování

Asi v 15.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Topolské ulice, kde ve vjezdu na parkoviště nesprávně parkoval automobil. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Silně opilý bezdomovec musel být hospitalizován

Ve 20.37 hodin volal na linku 156 pracovník ostrahy chrudimského Albertu v ulici Dr. Milady Horákové, že před jejich prodejnou polehává bezdomovec a obtěžuje zákazníky. Protože tento muž jevil známky požití většího množství alkoholu, strážníci provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, při které mu byla naměřena hodnota 2,69 promile alkoholu. Hlídka jej proto dopravila k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here