Několik zaběhnutých psů po silvestrovském veselí v Chrudimi a v okolí

0
553
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 1. ledna před osmou ráno informoval strážníky obyvatel Markovic o tom, že je u místní prodejny potravin poškozený odpadkový koš a jeho obsah je rozházen po okolí. O této skutečnosti byl tedy vyrozuměn příslušný pracovník Technických služeb Chrudim, který přislíbil nápravu.

Volně pobíhající pes s obojkem ve Fibichově ulici

V 10.17 hodin byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde volně pobíhal pes středního vzrůstu s obojkem červené barvy. Hlídka zde však, ani v okolí pobíhající zvíře nezaregistrovala.

Z paneláku v Topolské ulici byl vykázán bezdomovec

Krátce po půl jedné odpoledne volala na linku 156 místní žena s tím, že se v Topolské ulici zdržuje v panelovém domě bezdomovec. Hlídka odsud tedy muže vykázala.

Po silnici v Bylanech pobíhal pes. Záležitost řešila policie

O několik minut později obdrželi strážníci telefonickou informaci o tom, že v Bylanech volně pobíhá pes na silnici. Tato informace byla proto předána operačnímu důstojníkovi Policie ČR, aby učinil potřebné kroky.

Další pes se toulal v blízkosti chrudimských kasáren

Před 20. hodinou vyjeli strážníci na základě oznámení do ulice Obce Ležáků, kde měl v silnici nedaleko vojenských kasáren pobíhat pes. Hlídka prověřila ulici i okolí, avšak s negativním výsledkem.

Bezdomovec z Chroustovic musel pryč z bytovky

Ve 20.58 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že se v jejich panelovém domě v Hradištní ulici pohybuje bezdomovec. Hlídka tedy tohoto muže z Chroustovic z domu vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here