Strážníci uložili mladíkovi za nepovolené odpalování petard v Michalském parku pokutu

0
635
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 2. ledna krátce před desátou dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Obce Ležáků, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa bílé barvy. Před příjezdem na místo obdržela však hlídka informaci od oznamovatelky, že zvíře už mezitím vyzvedl jeho majitel a společně odešli pryč.

Nález dokladů chrudimské obyvatelky

Po půl jedné odpoledne volal na linku 156 místní občan s tím, že jeho přítelkyně nalezla pravděpodobně ztracené doklady jisté chrudimské obyvatelky. Hlídka nález od muže převzala a následně doklady předala v místě bydliště majitelce.

Nepovolené odpalování petard v Michalském parku

Ve 14.53 hodin byli strážníci přivoláni do Michalského parku, kde mládež odpalovala petardy. Hlídka po příjezdu na místo zastihla čtyři mladíky. Jednomu z nich, který zábavní pyrotechniku používal, uložili strážníci pokutu.

Strážníci se pokoušeli neúspěšně odchytnout psa

Před 17. hodinou obdrželi strážníci informaci, že po silnici ze Sobětuch na Markovice běží pes hnědé barvy a jeho majitel se nikde v okolí nenachází. Hlídka se zvíře pokusila několikrát odchytnout, avšak pes byl natolik plachý, že se strážníkům k němu nepodařilo ani přiblížit. Pes poté utekl neznámo kam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here