V ulici Svatopluka Čecha byla nalezena zraněná kočka. Musela do útulku

0
587
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 28. prosince v 7.23 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v Malecké ulici parkuje vozidlo na zeleni. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa, avšak žádné vozidlo parkující na zeleni nenalezla.

Zaparkovaná auta bránila opravě vodovodního řadu

Krátce po osmé ráno se na strážníky obrátili pracovníci společnosti VaK Chrudim s prosbou o zjištění a vyrozumění majitelů tří vozidel, které brání v sídlišti Víta Nejedlého opravě vodovodního řadu. Hlídka prostřednictvím lustrace zjistila majitele uvedených vozidel, které se následně podařilo kontaktovat. Všichni svá vozidla posléze přeparkovali.

Z čekárny Českých drah byl vykázán bezdomovec

V 10.52 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že v čekárně Českých drah spí bezdomovec. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže z Chroustovic. Po projednání věci byl z čekárny vykázán.

Nalezená peněženka v prodejně DM Drogerie

Před 12. hodinou převzali strážníci v prodejně DM Drogerie nalezenou peněženku, kterou po zadokumentování předali do oddělení ztrát a nálezů.

Zraněná kočka skončila v útulku v Sečské ulici

V 19.05 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že nalezl v ulici Svatopluka Čecha na zahradě zraněnou kočku. Strážníci si na uvedené adrese kočku převzali a poté ji převezli do chrudimského útulku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here