Falešný kontrolor elektroměrů se pokoušel vloudit do obydlí v ulici Dr. Václava Peška

0
552
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 5. ledna v 9.07 hodin obdrželi strážníci oznámení o dvou nesprávně zaparkovaných automobilech v Medlešicích na chodníku. Hlídka prověřila uvedené místo a i okolí, avšak tato vozidla nikde nezaregistrovala.

Zloděj se snažil vynést z Lidlu alkohol. Odešel s pokutou

Po 14. hodině byli strážníci přivoláni do supermarketu Lidl v Poděbradově ulici, kde se jeden ze zákazníků pokusil z prodejny odcizit lahev alkoholu. Protože se podezřelý muž ke svému jednání hlídce doznal, vyřešili s ním strážníci přestupek uložením pokuty.

Podezřelý „energetik“ zmizel neznámo kam

Asi v 15.45 hodin informoval místní občan strážníky o tom, že se v ulici Dr. Václava Peška pohybuje neznámý podezřelý muž, který kontaktuje obyvatele s tím, že chce vstoupit do jejich domácností, aby zkontroloval jejich elektroměry. Když dotyčného lidé požádali, aby jim předložil průkaz pracovníka energetické firmy, okamžitě odešel pryč. Hlídka, která měla k dispozici jeho popis, prověřila ulici a následně i celé sídliště, avšak s negativním výsledkem.

Rušení nočního klidu hudbou z baru v Havlíčkově ulici

V sobotu 6. ledna minutu po půlnoci volal na linku 156 místní občan s tím, že dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou z baru v Havlíčkově ulici. Strážníci po příjezdu k podniku shledali, že zmíněný bar měl otevřena všechna okna i vstupní dveře. Hlídka proto kontaktovala obsluhu, která okna i dveře okamžitě zavřela a hudbu ztišila. Po vyřešení přestupku strážníci zase odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here