Strážníci hledali muže, který kopal v ulici Svatopluka Čecha do zaparkovaných aut

0
500
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 9. ledna ve 14.39 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. V podezřelém muži hlídka zjistila obyvatele Chroustovic, který se následně ke svému jednání doznal. Strážníci jeho přestupek proti majetku vyřešili uložením pokuty. Zadržené zboží muž dodatečně zaplatil a odnesl si jej domů.

V Opletalově ulici překáželo v křižovatce stojící auto

Několik minut před 16. hodinou volala na linku 156 místní žena s tím, že v Opletalově ulici parkuje přímo v křižovatce automobil bez registrační značky, který zde brání ve výhledu řidičům projíždějících vozidel. Hlídka oznámení prověřila, avšak uvedené vozidlo nikde nezaregistrovala.

Kdo kopal v ulici Svatopluka Čecha do zaparkovaných vozidel?

Před 17. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Svatopluka Čecha, kudy procházeli muž se ženou, a muž přitom cestou údajně kopal do zaparkovaných automobilů. Protože hlídka v ulici uvedenou dvojici nezastihla, prověřila i okolní ulice, avšak s negativním výsledkem. Při následné kontrole zaparkovaných vozidel v ulici Svatopluka Čecha bylo zjištěno, že žádné z nich neneslo stopy poškození kopáním.

Otevřená garáž v ulici Strojařů. Naštěstí se nic neztratilo

Po 19. hodině bylo strážníkům oznámeno, že se v ulici Strojařů nachází neuzavřená garáž a v ní ani v okolí se nikdo nenachází. Hlídka po příjezdu na místo provedla lustraci automobilu zaparkovaného uvnitř, aby zjistila majitele garáže, kterého se poté strážníkům podařilo kontaktovat. Když se muž dostavil na místo, zkontroloval nejprve interiér a následně garáž zajistil.

Bezdomovec přespávající u bankomatu České spořitelny

Ve 21.34 hodin byli strážníci přivoláni do budovy České spořitelny na Palackého třídě, kde přespával v prostoru u bankomatu bezdomovec. Hlídka tedy odsud muže vykázala.

Ve Sladkovského ulici bránilo auto ve výjezdu ze dvora

Přibližně o deset minut později byli strážníci přivoláni do Sladkovského ulice, kde nesprávně zaparkovaný automobil bránil řidiči ve výjezdu ze dvora. Po příjezdu hlídky na místo se zde už nevhodně zaparkované vozidlo nenacházelo a výjezdu ze dvora nic nebránilo. Následně vyšlo najevo, že se zde řidič uvedeného automobilu zastavil z důvodu vyložení zboží a poté ihned odjel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here