Dvakrát zadržený zloděj v jediný den. Nejprve ukradl boty v Husově ulici a potom zboží v Kauflandu

0
452
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 11. ledna v 8.11 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že v jednom z domů v Husově ulici zadržel muže, který zde na chodbě ukradl pánské boty. Hlídka o chvíli později zjistila, že jde o bezdomovce s trvalým pobytem v Chroustovicích. Muž se ke krádeži doznal. Odcizené boty byly v zápětí vráceny zpět majiteli. Vzhledem k tomu, že se muž krádeží dopouštěl v posledních dnech a týdnech opakovaně, byl případ zadokumentován a bude postoupen k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Strážníci vykázali z Chrudimské nemocnice bezdomovce

V 15.33 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že se v prostorách Chrudimské nemocnice nachází bezdomovec, který zde dělá nepořádek. Hlídka muže v nemocnici nalezla a o chvíli později ho odsud vykázala.

Bezdomovci obtěžovali zákazníky supermarketu Tesco

Krátce před 19. hodinou vyjížděli strážníci k obchodnímu domu Tesco, kde se měli zdržovat bezdomovci obtěžující zákazníky prodejny. Po příjezdu na místo však hlídka zjistila, že už se zde tyto osoby nenacházejí.

Zadržený zloděj v chrudimském Kauflandu

V 19.38 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží v obchodním domě Kaufland. Jak bylo záhy zjištěno, šlo opět o muže z Chroustovic, jehož případ strážníci řešili dopoledne. I tento případ byl hlídkou zadokumentován a své jednání bude muž nyní vysvětlovat přestupkové komisi.

Dívky dávaly dopravní kužely na zaparkovaná vozidla

V pátek 12. ledna před půl čtvrtou ráno řešili strážníci oznámení o tom, že se v Koželužské ulici pohybují čtyři dívky, které od jednoho z kanálů odnesly plastové dopravní kužely a dávají je na zaparkovaná vozidla. Hlídka však na místě žádné dívky nezastihla. Plastové kužely strážníci poté z vozidel odstranili a umístili je zpět na své místo. K žádnému poškození zaparkovaných vozidel nedošlo.

Parkovačka časně ráno na dodávce v Malecké ulici

V 5.17 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že v Malecké ulici parkuje dodávkové vozidlo takovým způsobem, že ztěžuje průjezd autobusové dopravy. Strážníci tedy na uvedené auto umístili výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolali k projednání dopravního přestupku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here