Poznáte tuto ženu? Odnesla si z bankomatu v Komerční bance v Chrudimi tisícikorunu, která jí nepatřila

0
1594
Tato žena si měl odnést z bankomatu tisícikorunu, která patří zapomětlivému muži. Poznáváte ji? Foto: Policie ČR

Policie ČR v Chrudimi hledá nálezkyni zapomenuté tisícikoruny, která zůstala ležet v bankomatu Komerční banky v Široké ulici. Uvedl to mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.

Mladý muž spěchal a vytáhl z bankomatu jen kartu

„Loni 13. prosince kolem jedenácté dopoledne si šel dvaadvacetiletý muž vybrat peníze do bankomatu před vstupem do Komerční banky v Široké ulici a požádal účet o výběr jednoho tisíce korun. Bohužel, spěchal a tak si z bankomatu odebral pouze platební kartu a uvedenou hotovost zde zapomněl. Když se vrátil po nějaké době, peníze tady už nebyly. Stejně tak je nikdo neodevzdal v bance,“ říká mluvčí Tesař.

Žena si možná všechny peníze ani nepřepočítala

Jak dodává, následný kamerový záznam zachytil u bankomatu zatím nezjištěnou ženu. „Možná si ani neuvědomila, že si při výběru odnesla z bankomatu o tisíc korun navíc. Žádáme proto případné svědky a samozřejmě i samotnou ženu, aby nám pomohli s objasněním případu. Informace lze podat na telefonním čísle 974 572 651, nebo je možné se dostavit osobně na zdejší obvodní oddělení. Za případnou spolupráci děkujeme,“ vyzývá závěrem Jiří Tesař.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here