Strážníci zadrželi v Čáslavské ulici podomní prodejkyni energií z Kolínska

0
681
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 12. ledna po deváté ráno volala na linku 156 řidička s tím, že její zaparkovaný automobil na parkovišti ve Václavské ulici zablokovala dvě cizí nesprávně zaparkovaná auta a ona nemohla odjet z parkoviště. Hlídka po příjezdu na místo provedla lustraci obou zaparkovaných automobilů, aby zjistila jejich majitele. Následně se jednoho z nich podařilo zastihnout v nedalekém zdravotnickém zařízení. Ten po vyřešení dopravního přestupku vozidlo přeparkoval a oznamovatelka mohla s autem parkoviště opustit. Na druhé nesprávně zaparkované vozidlo byla hlídkou umístěna výzva pro nepřítomného řidiče, který byl předvolán k projednání dopravního přestupku.

Stížnost na podomní prodej v Malecké ulici

V 10.45 hodin byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde tamní obyvatelka pojala podezření, že v jejich domě probíhá nezákonný podomní prodej. Hlídka oznámení prověřila, avšak podomní prodejce nikde nezaregistrovala.

Znemožnění výjezdu z parkoviště ve Václavské ulici

Krátce před polednem obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu na parkovišti ve Václavské ulici, jehož řidič na delší dobu znemožnil vyjetí z parkovacího místa ženě. Po příjezdu hlídky na místo se zde už nesprávně zaparkované vozidlo nenacházelo.

Zadržená prodejkyně energií v Čáslavské ulici

Asi v 16.30 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do Čáslavské ulice, kde docházelo v panelovém domě k nezákonnému podomnímu prodeji. Hlídka zde zastihla ženu z Kolínska, která na základě živnostenského oprávnění nabízela obyvatelům dodávky energií. Protože dotyčná porušila svým jednáním nařízení obce, strážníci událost zadokumentovali a následně ji postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Další parkovačka po udání v Malecké ulici

Ve 23.05 hodin volal místní občan s tím, že v křižovatce ulic Družstevní a Malecká řidič nesprávně zaparkovaného automobilu porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka tedy na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here