Předmětem telefonátu bylo podezřelé svícení v opuštěném objektu Na Sklepích

0
787
Foto: Pixabay.com

V neděli 14. ledna před sedmou ráno upozornil telefonicky strážníky místní občan na to, že se v budově bývalé restaurace v Pardubické ulici svítí, ačkoliv je tento objekt dlouhodobě opuštěn. Hlídka po příjezdu shledala rozsvícené osvětlení v podkroví uvedené budovy. Její následnou kontrolou zvenčí však nebylo shledáno žádné násilné vniknutí do objektu. Po tomto zjištění strážníci zase odjeli.

Čtyři parkovačky v Hradištní ulici za stání na zeleni

V 11.20 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Hradištní ulice, kde měly parkovat automobily na chodníku. Hlídka zde našla celkem čtyři takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Stížnost na nákladní vozidlo v ulici Čs. armády

Po poledni volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že v ulici Čs. armády parkuje nákladní automobil, přestože je sem vjezd těchto vozidel zakázán. Hlídka však zjistila, že hmotnost automobilu uvedeného v oznámení nepřesahuje 3,5 tuny, proto nedošlo v tomto případě k protiprávnímu jednání.

Parkování na zeleni v sídlišti Na Šancích se nepotrvdilo

Krátce před 14. hodinou byli strážníci přivoláni do sídliště Na Šancích, kde u jednoho z paneláků měly parkovat dva automobily na zeleni. Hlídka však nic takového nezaznamenala.

Vysazení invalidy v sídlišti U Stadionu bránilo průjezdu vozidel

Několik minut po 16. hodině volal místní občan s tím, že v sídlišti U Stadionu brání u konkrétního domu v průjezdu ostatním vozidlům nesprávně zaparkovaný automobil. U takto zaparkovaného vozidla strážníci zastihli jeho řidičku, která zde zastavila proto, aby z automobilu vysadila invalidní osobu. Poté okamžitě vozidlo přeparkovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here