Stanislava Entlerová: Drahoš je nastrčená figurka, která má představovat odpor k Zemanovi

0
1215
Foto. Pixabay.com

I když Miloš Zeman první kolo vyhrál s převahou, čeká ho obtížné druhé kolo. Pokud voliči vyslyší výzvu kandidátů, kteří se do druhého kola nedostali – Michala Horáčka, Pavla Fischera, Marka Hilšera a Mirka Topolánka – a přikloní se k Drahošovi, bude to pro Zemana těžké. A co teprve pro nás… Co tak sleduji zahraniční média, tak ta dehonestace našeho prezidenta má evropský rozměr! Asi probruselským mocipánům leze pořádně na nervy!

Zeman má odvahu hájit zájmy většiny občanů ČR

Co dodat ke druhému kolu? Pan prezident je výborný řečník, je sečtělý a zná výborně historii jako nikdo jiný. Na rozdíl od pana Drahoše dokázal, že má odvahu hájit zájmy většiny občanů ČR, a to zejména v otázkách vlastenectví. Chápu, že prezident má určité zdravotní problémy, ale ty nesouvisí s jeho myšlenkami. Všichni jednou budeme staří, ale ne tak moudří jako on. Pana Drahoše volit určitě nebudu. Není to ani sto let, co nám Němci pěkně zavařili a teď nám chtějí nacpat do vlasti migranty. Já s nimi v jednom domě žít nechci, ale pan Drahoš evidentně ano. Ostatně měla jsem o Drahošovi lepší mínění. Včera urážel pana prezidenta a zdá se mi, že mu 2. místo nějak stouplo do hlavy a je dost namyšlený. A když připočítám, že nemá politické zkušenosti, tak bude loutkou Bruselu. Uchyluje se k taktizování, ostrým útokům, spolupráci s kýmkoliv, prosí o podporu u dosavadních rivalů, využívá pomlouvačnou kampaň… Zkrátka, chce dosáhnout kariéry za každou cenu. Stávající pan prezident spoléhá na zdravý rozum obyvatel České republiky. Do jaké míry se nechají lidé zmanipulovat, uvidíme za pár dní. Dávám přednost rozumu, tedy Zemanovi.

Je více než zřejmé, kdo jsou Drahošovi voliči

Pokud jste se někdo dnes díval na debatu na Primě, tak Babiš uhodil hřebík na hlavičku. Na otázku, proč lidé volí Drahoše, řekl, že nevolí Drahoše, ale že jsou to voliči, kteří nenávidí Zemana a Drahoš je jen nastrčená figurka, která má jejich odpor k Zemanovi představovat. Bohužel, toto je více než zřejmé.

Stanislava Entlerová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here