Žena zadržená v supermarketu na Palackého třídě nesouhlasila s obviněním, že zde kradla

0
577
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 15. ledna ve čtvrt na deset dopoledne byli strážníci telefonicky přivoláni na Tyršovo náměstí, kde mělo nesprávně parkovat několik automobilů. Hlídka zde zaregistrovala celkem šest nesprávně zaparkovaných vozidel. Na čtyři z nich tedy umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a dvěma řidičům, kteří se mezitím dostavili ke svým automobilům, uložili pokutu.

Anonym upozornil na možné tipaře v Úhřeticích

V 17.37 hodin volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že u prodejny potravin v Úhřeticích už přibližně dvě hodiny parkuje automobil tmavé barvy, v němž sedí osoby a kouří cigarety. Oznamovatel projevil obavu, že by mohlo jít o tipaře, kteří obhlížejí místní obchod. Po příjezdu hlídky se však na místě ani v okolí žádné takové vozidlo nenacházelo. Strážníci následně obdrželi informaci, že podezřelé vozidlo už mezitím odjelo neznámo kam. Hlídka tedy zase odjela.

Žena nesouhlasila s obviněním. Půjde tedy před komisi

V úterý 16. ledna po poledni volala na linku 156 pracovnice ostrahy supermarketu na Palackého třídě s tím, že u nich došlo ke krádeži zboží. Osobou podezřelou ze spáchání přestupku proti majetku byla žena, která však s přestupkem nesouhlasila a tvrdila, že nezaplacené zboží koupila v jiné prodejně. Vzhledem k tomuto tvrzení hlídka událost zadokumentovala a postoupí ji k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Otevřený kontejner na šatstvo v ulici Čs. armády

V 15.57 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Čs. armády, kde občan zaregistroval otevřený kontejner určený ke sběru šatstva. Hlídka oznámení prověřila a telefonicky kontaktovala jeho provozovatele. Ten uvedl, že následujícího dne k nádobě vyšle pracovníky, kteří kontejner uzavřou. V případě, kdy na nádobě shledají poškození, budou informovat strážníky, aby škodu zadokumentovali.

Pět rozdaných parkovaček po udání v Heydukově ulici

Krátce po 18. hodině bylo strážníkům oznámeno, že v Heydukově ulici porušilo několik řidičů zaparkovaných automobilů dopravní značení. Hlídka tedy v ulici umístila výzvy pro nepřítomné řidiče za stěrače pěti vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here