Bezdomovci začínají Chrudimi přerůstat přes hlavu. Okupují v zimě čekárny, toalety i vestibul nemocnice

0
786
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 18. ledna ve čtvrt na jedenáct dopoledne byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. Podezřelá žena z Chrudimi se ke svému jednání strážníkům doznala, proto ji na místě uložili pokutu.

Zákaznice odmítla zaplatit řidiči taxislužby

Před půl dvanáctou dopoledne volal na linku 156 řidič taxislužby, že dopravil zákaznici na její žádost k ubytovně v Moravské ulici, kde mu však odmítla zaplatit. Hlídka proto kontaktovala obyvatelku tohoto ubytovacího zařízení, která uvedla, že teprve po příjezdu zjistila, že nemá potřebný finanční obnos, aby mohla zaplatit. Strážníci tedy následně poskytli totožnost této ženy řidiči taxislužby, aby s ní mohl spor dodatečně vyřešit.

Bezdomovec nechtěl opustit toalety polikliniky

Po 14. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde se v budově zdravotnického zařízení bezdůvodně zdržoval na toaletách bezdomovec, který je odmítal opustit. Hlídka po příjezdu tohoto muže, který byl zdravotně v pořádku, z budovy vykázala.

Čtyři parkovačky po udání na náměstí U Vodárny

Asi v 15.30 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech na náměstí U Vodárny. Hlídka zde nalezla celkem čtyři nesprávně zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Silně zapáchající dvojice v Chrudimské nemocnici

Několik minut po 16. hodině byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde v jedné z čekáren posedávali dva bezdomovci, kteří silně zapáchali. Hlídka oba muže, kteří nepožadovali žádné lékařské ošetření či vyšetření, vyzvala, aby budovu opustili.

Zamezení výjezdu ze dvora v ulici Čs. partyzánů

O chvíli později požádal o příjezd strážníků obyvatel ulice Čs. partyzánů, jelikož mu cizí nesprávně zaparkovaný automobil znemožnil před domem výjezd ze dvora. Po příjezdu hlídky se u tohoto automobilu nacházel řidič, který po vyřešení dopravního přestupku z místa odjel.

Bezdomovec přespávající na toaletách Albertu

Asi ve 20.30 hodin volala na linku 156 ostraha hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že na jejich toaletách spí bezdomovec, který odmítá místnost opustit. Hlídka tedy místního bezdomovce z prodejny vykázala.

Vykázání bezdomovce z vestibulu Chrudimské nemocnice

Před půl desátou večer vyjeli strážníci na základě telefonického upozornění do Chrudimské nemocnice, kde se ve vestibulu bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka tedy muže, který byl zdravotně v pořádku, z budovy vykázala.

Bezdůvodně sedící bezdomovec v čekárně nemocnice

Ve 23.16 hodin obdrželi strážníci další telefonické oznámení od personálu Chrudimské nemocnice s tím, že zde tentokrát bezdůvodně posedává jiný bezdomovec. Hlídka i tohoto muže vyzvala, aby budovu opustil.

Další bezdomovec hledal azyl v nemocnici nad ránem

V pátek 19. ledna před šestou ráno byli strážníci znovu přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde se i v tuto dobu zdržoval bezdomovec, který nepožadoval žádné lékařské ošetření. Hlídka proto po příjezdu muže ze zařízení vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here