Chrudim zažila další problémový den s několika bezdomovci

0
729
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 21. ledna před osmou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Novoměstské ulice, kde byl zaparkován automobil, který nebyl řádně zajištěn proti pohybu a samovolně popojížděl. Po příjezdu hlídky byl už na místě přítomen majitel tohoto vozidla, který jej přeparkoval a řádně zajistil.

Volně pobíhající pes v Poděbradově ulici

V 11.11 hodin informovala strážníky místní žena o tom, že v Poděbradově ulici volně pobíhá bílý pes malého vzrůstu. Po příjezdu hlídky do ulice kontaktovala strážníky jiná žena, aby je informovala, že jde o jejího psa, kterého už odchytla. Po vyřešení přestupku žena se psem odjela.

Bezdomovec v suterénu Chrudimské nemocnice

Po 17. hodině byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde v suterénu přebýval bezdomovec. Hlídka ho tedy odsud vykázala.

Mladík rozbil okno bytovky v Topolské ulici

Krátce po 18. hodině požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o rozbitém oknu na bytovém domě v Topolské ulici. Po příjezdu strážníků vyšlo najevo, že okno neúmyslně poškodil místní mladík, který nešťastně hodil kamenem proti domu a následně rozbil skleněnou okenní výplň. Otec chlapce se tedy domluvil s majitelkou poškozeného okna, že jí škodu uhradí.

Bezdomovec odmítal opustit sklep nemocnice

V 18.40 hodin volal na linku 156 personál Chrudimské nemocnice s tím, že se ve sklepních prostorách zdržuje bezdomovec, který odmítá opustit budovu. Hlídka ho tedy odsud vykázala.

Opilý bezdomovec obtěžoval zákazníky Albertu

Po 19. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Dr. Milady Horákové, kde se v hypermarketu nacházel bezdomovec, který svým chováním obtěžoval zákazníky. Hlídka v prodejně zastihla místního muže, který byl v mírně podnapilém stavu, avšak orientoval se. Následně sám hypermarket opustil.

Tři parkovačky po udání ve Fibichově ulici

O šest minut později obdrželi strážníci anonymní oznámení o dvou nesprávně zaparkovaných automobilech ve Fibichově ulici, jejichž řidiči porušili zákazovou dopravní značku. Hlídka zde shledala celkem tři takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Další udání v Malecké ulici odneslo sedm řidičů

Asi ve 21.30 hodin byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde řidič zaparkovaného automobilu porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy a další řidiči svá vozidla zaparkovali přímo v křižovatce. Oznamovatel dále zmínil situaci v křižovatce ulic Na Šancích a Družstevní, kde nesprávně zaparkované automobily zkomplikovaly výhled do křižovatky řidičům projíždějících vozidel. Hlídka poté prověřila problematická místa a rozdala zde celkem sedm parkovaček.

Zdravotníci nedokázali zvednout z podlahy pacienta

Ve 22.38 hodin požádala strážníky o pomoc pracovnice zařízení pro seniory v Soukenické ulici, neboť přivolaná posádka sanity, která měla ošetřit jejich klienta po pádu, jej sama nedokázala vyzvednout. Hlídka následně pomohla zdravotníkům muže uložit na lůžko a dopravit do sanitního vozu. Poté strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here