Regina Rázlová a Simona Postlerová předvedou Chrudimákům strhující rodinný souboj ve hře Miss Dietrich lituje

0
499

Pražské divadlo Ungelt uvede v pondělí 22. ledna v 19 hodin na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi divadelní hru Miss Dietrich lituje z pera britské autorky Gail Louw. Vstupné činí 390 korun.

Provokativní Rázlová a emotivní Postlerová

A o čem hra pojednává? Matka a dcera. Regina Rázlová jako Marlene Dietrich a Simona Postlerová jako Maria Riva ve strhujícím rodinném souboji. Láska a sebeláska. Zlatý prach slávy a neúprosný čas. Věčná bitva s minulostí. Kdo zvítězí? „Vážení diváci, hra Britky Gail Louw byla snad napsána pro naše divadlo. Provokativní Regina Rázlová je ideální představitelkou famózní Marlene Dietrich. A emotivní Simona Postlerová její dcery Marii Rivy. Herečky, původně profesorka a žačka, byly kolegyněmi v Národním divadle a jsou dlouholeté kamarádky. Užijte si je!“ píše o hře umělecký ředitel Divadla Ungelt Milan Hein.

Režie: Radovan Lipus
Překlad: Jitka Sloupová
Dramaturgie: Pavel Ondruch
Uvádí Divadlo Ungelt, Praha

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Ilustrační video: LilyMarleneDietrich
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here