Z Úřadu práce v Chrudimi nemohl odejít špatně chodící bezdomovec. Lékařské vyšetření však odmítl

0
556
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 24. ledna ve 12.12 hodin přijali strážníci oznámení, že se v úřadu práce nachází jeden z místních bezdomovců, který po vyřízení administrativních věcí zůstal v budově, odkud prý nemohl odejít, neboť špatně chodil. Strážníci však zjistili, že je muž v pořádku a zhoršená chůze souvisí s jeho déle trvajícími zdravotními problémy. Lékařské vyšetření dotyčný odmítl a za přítomnosti hlídky budovu úřadu opustil.

Auto parkující ve Fibichově ulici v zákazu vjezdu

Krátce před půl osmou večer vyjížděli strážníci do Fibichovy ulice, kde mělo parkovat vozidlo v zákazu vjezdu. Po příjezdu na místo se zde však už vozidlo nenacházelo.

Obyvatelka sídliště Víta Nejedlého se nemohla zbavit zmatené ženy

O hodinu později volala místní žena na linku 156 s tím, že k ní do bytu v sídlišti Víta Nejedlého přišla sousedka, která je prý velmi zmatená. Strážníky žena požádala, zda by nebylo možné vyrozumět syna sousedky, který by měl bydlet v sídlišti U Stadionu. Hlídka tedy šetřením zjistila bydliště dotyčného a vzápětí jej o věci informovala. Muž vzápětí přislíbil, že se ihned dostaví na místo a o matku se postará. Oznamovatelka o tom byla telefonicky vyrozuměna. Ta o chvíli později volala s tím, že muž se skutečně dostavil a matku si u ní v bytě převzal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here