V ulici Na Ostrově ležela bezvládně žena. Nejspíš byla podchlazená a musela ihned do nemocnice

0
687
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 25. ledna ve 13.03 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že v ulici K Ploché dráze volně pobíhá pes. Hlídka provedla kontrolu ulice i blízkého okolí, avšak žádného psa nenašla.

Žena ležící na zemi musela ihned do nemocnice

Asi v 16.30 hodin vyjížděli strážníci k oznámení, že v ulici Na Ostrově leží na zemi žena. Strážníci o chvíli později ženu skutečně nalezli, ale nekomunikovala s nimi. Strážníci pojali podezření, že je podchlazená. Ihned proto přivolali sanitu a žena byla následně převezena do Chrudimské nemocnice. Strážníci poté o celé události telefonicky informovali jejího manžela.

Čtyři parkovačky za stání na zeleni ve Fibichově ulici

Krátce po 18. hodině řešili strážníci stížnost na špatné parkování ve Fibichově ulici, kde měla stát vozidla na veřejné zeleni. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, kteří byli předvoláni k projednání dopravního přestupku.

Strážníci vykázali z nemocnice dvojici bezdomovců

Další dvě následná oznámení se týkala místních bezdomovců. Nejprve v 19.23 a poté v 21.44 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že se v suterénu Chrudimské nemocnice nacházejí bezdomovci. V obou případech byli nalezeni dva bezdomovci, kteří odsud byli vykázáni.

Další dvě parkovačky po udání v Malecké ulici

V 19.53 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v Malecké ulici, kde mělo několik vozidel parkovat na vodorovném dopravním značení. Strážníci zde nalezli dvě takto parkující vozidla, na která vzápětí umístili parkovačky.

Dvě parkovačky za stání na chodníku v ulici Přemysla Otakara

K další stížnosti na špatné parkování vyjížděli strážníci krátce před 23. hodinou do ulice Přemysla Otakara, kde měla parkovat vozidla na chodníku. I v tomto případě bylo oznámení vyřešeno uložením dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here