Personál Chrudimské nemocnice musel opět odrážet nápor bezdomovců. Jeden z nich byl navíc vulgární

0
1296
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 27. ledna v 18.37 hodin požádal o příjezd strážníků obyvatel Dostálovy ulice, neboť před jeho vjezdem nesprávně zaparkoval cizí automobil, který znemožňoval vyjetí ze dvora. Na uvedenou adresu vyjela hlídka, která cestou obdržela od oznamovatele informaci, že už zmíněný automobil odjel. Z tohoto důvodu byli tedy strážníci odvoláni.

Vulgární bezdomovec ve vestibulu nemocnice

Po 19. hodině byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde seděl ve vestibulu vulgární bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže bez domova z areálu nemocnice vykázala.

Další bezdomovec, který odmítal opustit nemocnici

Asi ve 21.30 hodin volala na linku 156 pracovnice Chrudimské nemocnice s tím, že se v budově opět nachází bezdomovec, který ji odmítá opustit. Hlídka tedy muže z Chrudimi ze zdravotnického zařízení vykázala.

Krvácející muž poblíž prodejny v Havlíčkově ulici

V neděli 28. ledna krátce po jedné v noci upozornil strážníky místní občan na to, že u prodejny potravin v Havlíčkově ulici zaregistroval zraněného muže, který krvácel z hlavy. Hlídka v něm zjistila místního obyvatele, který byl následně převezen přivolaným sanitním vozem k ošetření do nemocnice. Cizí zavinění nebylo v tomto případě zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here