Bezmocnou ženu museli vyprostit z bytu na Tyršově náměstí hasiči. Zasahovala tady i sanita

0
452
Tyršovo náměstí. Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 1. února po půl osmé ráno informovala místní žena strážníky o tom, že v ulici Na Kopci a následně v sídlišti Na Větrníku zaregistrovala volně pobíhajícího psa většího vzrůstu. Hlídka tedy zvíře odchytla a následně jej po vyřešení přestupku vydala v místě bydliště jeho majiteli.

Obyvatelka Tyršova náměstí ležela bezmocně na podlaze

V 8.35 hodin požádal o pomoc strážníky místní občan, který se pokusil telefonem kontaktovat svoji matku, jež bydlí na Tyršově náměstí. Ta však hovor nepřijala, přestože tou dobou měla být doma. Hlídka, která se následně pokusila ženu doma zastihnout, zjistila, že paní doma upadla a následně sama nedokázala vstát. Proto byli přivoláni hasiči, kteří provedli otevření bytu a zároveň také sanita, jejíž osádka ženu ošetřila.

Zadržený zloděj v chrudimském supermarketu

V 16.01 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Hlídka v prodejně zastihla podezřelého muže z Chroustovic, který se ke svému jednání doznal. Protože se tento muž přestupkového jednání dopouští opakovaně, strážníci událost zadokumentovali a následně spisový materiál postoupí přestupkové komisi při MěÚ Chrudim k dořešení. Pachatel přestupku proti majetku zadržené zboží dodatečně zakoupil a odnesl.

Nález peněženky na Resselově náměstí ve dvě v noci

V pátel 3. února ve dvě hodiny ráno se do služebny městské policie dostavil občan, který na Resselově náměstí nalezl peněženku s finanční hotovosti a platební kartou. Přivolaná hlídka od muže nález převzala a následně jej předala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here