Nejprve rvačka zloděje s ostrahou prodejny na Palackého třídě a potom ohrožování nožem v Malecké ulici

0
545
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 2. února po desáté dopoledne volala na linku 156 pracovnice Chrudimské nemocnice s tím, že se v přízemí budovy zdržuje bezdomovec, který zde obtěžuje ostatní lidi. Hlídka po příjezdu tohoto muže z Chrudimi ze zdravotnického zařízení vykázala.

Agresivní bezdomovec v chrudimském supermarketu

Před půl jednou odpoledne byli strážníci přivoláni do hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde se podle telefonického oznámení nacházel agresivní bezdomovec. Hlídka tedy muže, který nepřišel do prodejny nakupovat, odsud vykázala.

Zadržený zloděj zaútočil na ostrahu prodejny

Krátce před 13. hodinou obdrželi strážníci oznámení o tom, že v supermarketu na Palackého třídě došlo ke krádeži zboží. Pachatel ve snaze opustit prodejnu i s nezaplaceným zbožím zde přitom napadl pracovníka ostrahy. Strážníci na místě zastihli podezřelého muže, který na výzvu hlídky nemohl žádným způsobem prokázat svoji totožnost, proto byl předveden strážníky do služebny Policie ČR, kde byla jeho totožnost zjištěna. Jelikož s ohledem na počínání dotyčného z Luže vzniklo v prodejně důvodné podezření ze spáchání trestného činu, převzala událost do své kompetence Policie ČR.

Nález registrační značky auta v místní části Presy

V 15.49 hodin telefonicky informoval strážníky místní občan o tom, že nalezl v Presích registrační značku motorového vozidla, kterou následně odložil k reklamnímu poutači. Hlídka tedy značku na uvedeném místě vyzvedla a poté ji odevzdala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Rozsypaný beton a štěrk na křižovatce u nemocnice

Krátce před 17.30 hodin volal na linku 156 řidič s tím, že je před okružní křižovatkou u nemocnice ve směru od sídliště U Stadionu rozsypaný beton a štěrk. Hlídka oznámení prověřila a následně událost oznámila SÚS Chrudim jako závadu.

Strážníci vykázali z Chrudimské nemocnice bezdomovce

Ve 21.23 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení zdravotní sestry do Chrudimské nemocnice, kde se na chodbě bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka muže z budovy vykázala.

Bezdomovec sedící u bufetu nemocnice musel pryč

Po 23. hodině obdrželi strážníci další oznámení o bezdomovci v Chrudimské nemocnici, který tentokrát posedával u bufetu. Hlídka tedy tohoto muže z budovy opět vykázala.

Kdo ohrožoval v Malecké ulici nožem skupinu lidí?

V sobotu 3. února přesně o půl jedné v noci požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, který obdržel oznámení o tom, že v Malecké ulici ohrožoval muž nožem skupinu lidí. Hlídka společně s policisty prověřila tedy ulici a i celou lokalitu, avšak nikde tyto lidi ani ozbrojeného muže nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here