Bezdomovec se schoval v poliklinice na Palackého třídě. Večer ho tady našla uklízečka

0
422
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 5. února po osmé ráno obdrželi strážníci ústní oznámení od místního občana, že se v panelovém domu v Husově ulici zdržuje bezdomovec. Hlídka tohoto muže zastihla ve sklepních prostorech a z budovy jej vykázala.

Stížnost na špatné parkování v ulici V Hliníkách

V 8.50 hodin byli strážníci přivoláni do ulice V Hliníkách, kde měli řidiči některých automobilů neoprávněně parkovat na vyhrazených parkovacích místech pro vozidla invalidů. Hlídka oznámení na místě prověřila, avšak přestupkové jednání zde nezaregistrovala.

Rozbitá střešní okna na budově strojírenské firmy

Před 13. hodinou volal na linku 156 pracovník místní strojírenské firmy s tím, že na jejich budově někdo poškodil několik skleněných okének. Hlídka událost zadokumentovala a pořídila fotografie. Jelikož se šetřením provedeným na místě nepodařilo zjistit možného pachatele přestupku proti majetku, bude spisový materiál postoupen přestupkové komisi MěÚ v Chrudimi k dořešení.

Nábytek před domem na Tyršově náměstí někomu vadil

Asi ve 13.45 hodin vyjeli strážníci na Tyršovo náměstí, kde se před jedním z bytových domů nacházel rozmístěný nábytek a různé vybavení bytu. Hlídka zjistila, že všechny věci pochází z bytu, v němž právě probíhala rekonstrukce. Obyvatele tohoto bytu se však nepodařilo zastihnout. Během následné kontroly v podvečer se už věci před domem nenacházely a místo bylo uklizené.

Pět rozdaných parkovaček po udání v Pobřežní ulici

Ve 14.24 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech v Pobřežní ulici, které zde komplikovaly průjezd ostatním vozidlům. Hlídka na místě shledala celkem pět takto zaparkovaných vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Strážních hledali v místní části Presy velkého psa

Před půl osmou večer byli strážníci přivoláni do Presů, kde se měl volně pohybovat pes většího vzrůstu. Hlídka následně prověřila celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

Hlasitá hudba rušila obyvatele paneláku na Palackého třídě

V 19.28 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že jsou v bytovém domě na Palackého třídě obyvatelé rušeni hlasitou hudbou, kterou doma pustil obyvatel jednoho z bytů. Hlídka muže kontaktovala, aby jej poučila. Ten následně hudbu ztišil.

Uklízečka našla večer v poliklinice bezdomovce

Přesně o půl desáté večer požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR s ohledem na vytížení vlastních hlídek. Bylo třeba prověřit oznámení uklízečky ze zdravotnického zařízení na Palackého třídě, která zde během úklidu zastihla bezdomovce. Hlídka po příjezdu tohoto muže z Chrudimi z budovy vykázala.

Bezdomovec byl v noci vykázán z vestibulu nemocnice

V úterý 6. února několik minut po jedné v noci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Chrudimské nemocnice, kde se ve vestibulu bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka tohoto muže, který byl zdravotně v pořádku, odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here