Personál pizzerie ve Fibichově ulici měl rozepři s opilým hostem. Nakonec se vše vysvětlilo

0
550
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 3. února v 17.36 hodin požádala o příjezd strážníků pracovnice Chrudimské nemocnice, protože se v suterénu zdržoval bezdomovec. Hlídka muže z budovy vykázala.

Bezdomovec pokřikoval v supermarketu na zákazníky

Po 18. hodině obdrželi strážníci oznámení, že se v supermarketu v ulici SNP pohybuje bezdomovec, který zde pokřikuje na zákazníky a obtěžuje. Strážníci v prodejně zastihli místního bezdomovce, který byl po zakoupení nápoje právě na odchodu a supermarket opustil.

Povalená dopravní značka i se sloupkem ve Slatiňanech

V 19.47 hodin kontaktoval strážníky obyvatel Slatiňan s tím, že před svým domem v ulici Boženy Němcové zaregistroval ležící dopravní značku se sloupkem. Hlídka po příjezdu prověřila okolí oznamovatelova domu, zda tato dopravní značka někde nechybí. Původní místo, kde byla dopravní značka umístěna, se však nepodařilo určit, proto strážníci událost zaznamenali do knihy závad.

Tři parkovačky za stání na chodníku v Hradištní ulici

O několik minut později volal na linku 156 místní občan s tím, že v Hradištní ulici parkují automobily na chodníku. Hlídka v ulici zaregistrovala celkem tři takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Večerní rozepře personálu pizzerie s opilým hostem

Krátce po 20. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Fibichovy ulice, kde přišli do pizzerie opilí hosté, kteří se chovali nevhodně. Po příjezdu zastihla v uvedeném podniku hlídka muže z Poděbrad, který uvedl, že měl slovní rozepři s obsluhou, ale vše již vzájemně vyřešili. Protože nikdo z personálu po hlídce nic dalšího nepožadoval, strážníci zase odjeli.

Rušení nočního klidu hlasitou hudbou v ulici Na Valech

Ve 23.20 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Valech, kde mělo docházet k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, která vycházela z místního domu. Při příjezdu hlídky byl však na místě naprostý klid a protiprávní jednání strážníci nezaregistrovali.

Hlasité nadávky opilého muže v ulici Dr. Václava Peška

V neděli 4. února před druhou v noci bylo na linku 156 oznámeno, že před domem v ulici Dr. Václava Peška postává podnapilý muž, který zde nadává přítomným lidem. Strážníci oznámení prověřili, avšak muže nikde nezaregistrovali. Na uvedeném místě byl už klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here