Dvojice mužů povalila v ulici Strojařů kontejner, aby z něj sebrala elektroodpad. Odešla odsud s pokutou

0
460
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 6. února před desátou dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pobřežní ulice, kde měly nesprávně parkovat automobily a komplikovat průjezd ostatním vozidlům. Hlídka na místě shledala celkem sedm zaparkovaných automobilů, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Neoprávněně parkující kamion za rampou supermarketu

V 15.45 hodin volal na linku 156 pracovník hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, že u nákladní rampy prodejny druhým dnem parkují neoprávněně nákladní vozidla, jejichž řidiči vjeli do místa, kam mají vjezd zakázán dopravní značkou. Hlídka zde zaregistrovala jedno nákladní vozidlo, na které umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zloděj z Chroustovic půjde před přestupkovou komisi

Asi v 16.30 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. V prodejně hlídka zastihla muže z Chroustovic, který se ke svému jednání doznal. Jelikož se dopouští přestupků proti majetku opakovaně, strážníci událost zadokumentovali a následně věc postoupí přestupkové komisi MěÚ Chrudim k dořešení.

Zloděj z Chroustovic „navštívil“ i sousední supermarket

Krátce před 18. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení, že i v dalším ze supermarketů v ulici SNP došlo ke krádeži zboží. Strážníci zjistili, že přestupku proti majetku se dopustil opět muž z Chroustovic, který se i v tomto supermarketu pokusil odcizit zboží. I tuto událost hlídka zadokumentovala a následně spisový materiál postoupí přestupkové komisi.

Zadržená dvojice u kontejneru s elektroodpadem

Po 22. hodině informoval místní občan strážníky o tom, že se v ulici Strojařů u kontejneru určeného ke sběru elektroodpadu pohybovali dva muži, kteří z něj vybírali elektrosoučástky. Po příjezdu hlídky byla uvedená nádoba převrácená a oba muži z ní brali elektromateriál, který ukládali do přepravky. Strážníci oběma mužům za jejich jednání uložili pokuty a elektroodpad byl vrácen zpět do příslušného kontejneru.

Bezdomovec přespával u bankomatu České spořitelny

Ve 23.55 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde v prostoru u bankomatu České spořitelny ležel bezdomovec. Hlídka tohoto muže, který byl zdravotně v pořádku a orientoval se, z budovy vykázala.

Strážníci museli vykázat z nemocnice bezdomovce

Ve středu 7. února po jedné v noci volala na linku 156 pracovnice Chrudimské nemocnice s tím, že se v budově zdržuje bezdomovec. Hlídka tohoto muže, který sem nepřišel za účelem lékařského vyšetření či ošetření, z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here