Černá komedie v podání pražských herců v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi

0
407

Ve čtvrtek 15. února v 19 hodin zahraje pražské divadlo Verze na Velké scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi černou satirickou komedii v tarantinovském duchu pod názvem Poručík z Inishmoru.

Černá satirická komedie v tarantinovském duchu

Martin McDonagh, v současnosti jeden z nejúspěšnějších mladých anglicky píšících autorů, se tentokrát rozhodl napsat ryzí komedii. A stvořil přímo ďábelskou grotesku, černou jako kočka, co vám v noci přejde přes cestu. Odehrává se na malém irském ostrově Inishmoru a za hrdiny má vedle prostých, po klidu toužících vesničanů, pubertální anarchistku a mladistvého teroristu, jejichž vzájemná láska je sice silnější než láska k všeobecně vážené teroristické organizaci, ne však silnější než cit k jejich milovaným, huňatým, nevinným, čtyřnohým kamarádům. Kdo tedy zabil Prcíka Tomeše? To je to, oč tu běží. Zbraně, láska, mrtvoly, gagy, zvířátka, výbuchy, mučení, polibky, to vše zde lze najít.

Hrají: Jan Dolanský, Igor Chmela, Ladislav Hampl, Linda Rybová, Alexander Minajev
Uvádí: Divadlo Verze, Praha

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: Dům kultury Akord
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here