Kdo nastražil ve Fibichově ulici obarvené zrní? Pejskaři měli strach o čtyřnohé kamarády

0
446
Foto: Pixabay.com

Ve středu 7. února krátce před sedmou ráno vyjížděli strážníci do Čavisovské ulice, kde v jednom z domů spal na chodbě bezdomovec. Strážníci bezdomovce s trvalým pobytem v Chroustovicích odsud vykázali.

Podezřelý muž s kasičkou před Penny Marketem

V 11.50 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že se na parkovišti u prodejny Penny Market ve Václavské ulici pohybuje muž, který zde od lidí vybírá peníze do kasičky. Údajně se měl prokazovat potvrzením. Strážníci provedli kontrolu parkoviště a muže tady skutečně zastihli. Vzápětí prověřili dokumentaci, kterou měl muž u sebe, a ukázalo se, že je vše v pořádku.

Dvojice podomních prodejců v ulici Svatopluka Čecha

K oznámení o údajném podomním prodeji vyjížděli strážníci po 12. hodině do ulice Svatopluka Čecha. Jak oznamovatel uvedl, měli se zde nacházet muž s ženou, kteří se prokazovali jako zaměstnanci firmy ČEZ a nabízeli změnu dodavatele energií. Provedenou kontrolou ulice a přilehlého okolí nebyla dvojice nalezena.

Kdo nastražil ve Fibichově ulici obarvené zrní?

Ve 13.21 hodin přijal operační pracovník oznámení, že se ve Fibichově ulici u domu čp. 52 nachází zřejmě obarvené zrní a oznamovatel měl obavu, aby zde nedošlo k otravě psů či koček. Hlídka na místě zjistila malé množství obarveného zrní, které posbírala a následně tento vzorek převezla k dalšímu šetření. Konzultací s veterinárním lékařem bylo zjištěno, že jde o mořené zrní, které není pro zvířata nebezpečné. Dále byla věc konzultována s odpovědným pracovníkem Odboru životního prostředí MěÚ Chrudim, který potvrdil slova veterináře. Kdo zrní ve Fibichově ulici vysypal, se zjistit nepodařilo.

Napomenutí za špatné parkování ve Štěpánkově ulici

Po půl třetí odpoledne řešili strážníci špatné parkování vozidla ve Štěpánkově ulici. Majitelka vozidlo, které stálo před vchodem prodejny, přeparkovala a věc byla následně řešena napomenutím.

Strážníci museli vykázat z České spořitelny bezdomovce

Ve 20.35 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v budově České spořitelny leží bezdomovec. Hlídka o chvíli později muže odsud vykázala.

Devět parkovaček po udání v sídlišti Na Šancích

Následně se hlídka přesunula do sídliště Na Šancích, odkud bylo oznámeno parkování vozidel na chodníku. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním devíti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Krádež dámského bicyklu v Poděbradově ulici

Ve 20.45 hodin se dostavila do služebny strážníků žena, aby jim sdělila, že jí bylo v Poděbradově ulici odcizeno jízdní kolo. Strážníci případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Stížnost na rušení nočního klidu v ulici Na Valech

Po 23. hodině vyjížděli strážníci do ulice Na Valech, kde mělo v domě docházet k rušení nočního klidu. Jak oznamovatelka uvedla, hlasitá hudba vycházela z jednoho z bytů. Hlídka provedla kontrolu uvedeného domu, na chodbě byl však klid a žádná hlasitá hudba nebyla zaznamenána. Přestupkové jednání tedy nebylo zjištěno.

V čekárně Českých drah podřimoval bezdomovec

Ve čtvrtek 8. února krátce po páté ráno byli strážníci přivoláni do čekárny Českých drah, kde se vyskytoval bezdomovec. Hlídka muže s trvalým pobytem v Chrudimi odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here