Žena přivolala do sídliště Na Větrníku kvůli autům parkujícím na chodníku strážníky. Rozčílilo to jejich majitele

0
449
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 8. února v 7.56 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v sídlišti Na Větrníku parkují u domu čp. 1208 vozidla na chodníku. Jak oznamovatelka uvedla, vozidla bránila Technickým službám Chrudim v údržbě chodníku od sněhové pokrývky. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, kteří byli předvoláni k projednání dopravního přestupku. Majitele těchto vozidel, v domnění, že je udal někdo ze sousedů, to rozčílilo natolik, že vyzvali prostřednictvím několika vylepených výzev dotyčného udavače, aby se jim přihlásil.

Pokuta za stání na vodorovném dopravním značení

K dalšímu oznámení o špatném parkování vyjížděli strážníci po jedenácté dopoledne, tentokrát do ulice Čs. partyzánů, kde bylo vozidlo zaparkované na vodorovném dopravním značení a přímo před vjezdem do dvora. K vozidlu se následně dostavila řidička, s níž byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

V chrudimském Kauflandu obtěžoval bezdomovec

Před půl čtvrtou odpoledne volal místní muž na linku 156 s tím, že se v obchodním domě Kaufland nachází jeden z místních bezdomovců a obtěžuje zákazníky. Bezdomovec byl po projednání věci hlídkou z místa vykázán.

Vykázání bezdomovce z budovy Chrudimské nemocnice

Ke stejnému bezdomovci vyjížděli strážníci také před 19. hodinou, tentokrát však do Chrudimské nemocnice. I odsud byl muž s trvalým pobytem v Chrudimi vykázán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here