Parta Romů se chystala krást v supermarketu na Palackého třídě. Museli sem strážníci

0
960
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 11. února ve 12.05 hodin se do služebny strážníků dostavil místní muž, aby jim odevzdal nalezenou peněženku se stravenkami a s finanční hotovostí. Hlídka nález předala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Bezdomovec v supermarketu na Palackého třídě

Před 14. hodinou byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde se bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka tedy tohoto muže bez domova z Chroustovic z prodejny vykázala.

Další bezdomovec pokřikoval na lidi na zastávce

V 15.32 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že na autobusové zastávce nedaleko Hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové sedí bezdomovec, který zde pokřikuje na kolemjdoucí lidi. Hlídka po příjezdu na místo tohoto muže ze zastávky vykázala.

Muž přinesl do služebny peněženku i s doklady

Přesně o půl páté odpoledne přinesl do služebny městské policie místní muž nalezenou peněženku s doklady. Strážníci od něj nález převzali a následně jej odevzdali pracovnicím oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Neznámí Romové se chystali podle oznamovatele krást

Po 19. hodině upozornil telefonicky strážníky místní občan na to, že se neznámí Romové chystají odcizit zboží ze supermarketu na Palackého třídě. Na místo tedy vyjela hlídka, která prověřila nejprve prostory prodejny, následně i okolí, avšak tyto osoby nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here