Mládež měla navrch: nejprve opilá dívka, potom mladíci kouřící marihuanu a nakonec žena zmlácená dcerou kamarádky

0
654
Foto: Pixabay.com

Ve středu 14. února v 8.53 hodin informoval strážníky místní občan o tom, že na Palackého třídě poblíž zdravotnického zařízení přestal fungovat světelný semafor. Operátor městské policie informaci předal příslušnému pracovníkovi Technických služeb Chrudim, který přislíbil, že zjedná nápravu.

Opilá dívka na autobusové zastávce v ulici Čs. armády

V 11.15 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde v prostoru autobusové zastávky posedávala zřejmě opilá dívka. Hlídka v ní zjistila místní obyvatelku, která uvedla, že skutečně požila alkohol. Strážníci následně ženu dopravili do místa jejího bydliště, kde byla předána do péče matky.

Mladíci kouřící marihuanu na chodbě panelového domu

Po 15. hodině přijali strážníci oznámení o tom, že na společné chodbě panelového domu v Čáslavské ulici kouří mladíci marihuanu. Před příjezdem hlídky však chlapci budovu opustili a odešli neznámo kam.

Pět rozdaných parkovaček po udání v Lázeňské ulici

Krátce před 16. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonátu od občana do Lázeňské ulice, kde někteří řidiči nesprávně zaparkovali své automobily a zkomplikovali tím průjezd ulicí. Hlídka tedy za stěrače pěti takto zaparkovaných automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Cizinec přistižený při krádeži zboží musel zaplatit pokutu

V 16.31 hodin volala na linku 156 pracovnice supermarketu v Poděbradově ulici s tím, že v prodejně došlo ke krádeži zboží. Hlídka v osobě podezřelé ze spáchání přestupku proti majetku zjistila mladého cizince, který se ke svému jednání doznal. Strážníci mu tedy uložili pokutu.

Strážníci hledali v sídlišti Na Větrníku podezřelého muže

Po 18. hodině upozornil místní občan strážníky na to, že se v jednom z panelových domů v sídlišti Na Větrníku pohybuje podezřelý muž, a uvedl jeho popis. Hlídka následně prověřila prostory domu i jeho okolí, avšak muže uvedeného popisu nikde nezastihla.

Bezdomovec seděl v květináči přímo před kavárnou

Několik minut před 20. hodinou byli strážníci přivoláni do Rybičkovy ulice, kde měl u zdejší kavárny sedět přímo v ozdobném květináči bezdomovec. Hlídka po příjezdu na místo nikde tohoto muže nezaregistrovala.

Hlídka vykázala z Chrudimské nemocnice bezdomovce

Ve 20.36 hodin obdrželi strážníci oznámení, že v budově Chrudimské nemocnice bezdůvodně posedává bezdomovec. Hlídka následně tohoto místního muže, který nepožadoval lékařskou péči, z budovy vykázala.

Žena byla u sebe doma napadena dcerou své kamarádky

O dvacet minut později volal na linku 156 místní muž s tím, že jej právě kontaktovala jeho známá s tím, že byla ve svém bytu fyzicky napadena dcerou kamarádky, která ji přišla společně se svou matkou navštívit. Do místa bydliště oznamovatele vyjela tedy hlídka, která zde zastihla i napadenou ženu. Ta se následně v doprovodu strážníků vrátila do svého bytu, kde se tou dobou nacházela její kamarádka, matka podezřelé ženy, která po incidentu z bytu odešla. Hlídka událost zadokumentovala a následně spisový materiál postoupí přestupkové komisi MěÚ Chrudim k dořešení.

Strážníci museli znovu vyhnat z nemocnice bezdomovce

Asi ve 21.30 hodin byli strážníci opět přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde seděl bezdomovec. Hlídka tedy muže, který si nestěžoval na zdravotní problémy, ze zdravotnického zařízení vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here