Bezdomovci nepřestávají v Chrudimské nemocnici obtěžovat personál i pacienty

0
621
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 18. února po osmé ráno volal na linku 156 personál Chrudimské nemocnice s tím, že mají v budově silně zapáchajícího bezdomovce, který se zde bezdůvodně zdržuje. Hlídka jej tedy ze zařízení vykázala.

Auto parkující v Rooseveltově ulici na travnaté ploše

Před půl desátou dopoledne byli strážníci přivoláni do Rooseveltovy ulice, kde měl parkovat automobil přímo na trávníku. Po příjezdu hlídky se už zde ale žádné vozidlo na travnaté ploše nenacházelo.

Pokuta řidiči za bránění ve výjezdu dalším vozidlům

V 11.24 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v Rooseveltově ulici, které bránilo ostatním vozidlům ve výjezdu z místního parkoviště. Hlídka proto jeho řidiči uložila pokutu.

Na Palackého třídě upadla doma na podlaze seniorka

Asi v 17.30 hodin obdržel operátor městské policie tísňový signál od seniorky z Palackého třídy. Do místa jejího bydliště byli neprodleně vysláni strážníci. Mezitím operátor učinil pokus telefonicky ženu kontaktovat. Telefonní hovor přijala přítomná pečovatelka, která uvedla, že dotyčná doma upadla a ona sama jí nedokáže pomoci vstát. Hlídka po příjezdu nezraněnou seniorku vyzvedla ze země a usadila ji zpět do křesla, kde zůstala v péči pečovatelky. Poté strážníci odjeli.

Strážníci hledali Na Větrníku špatně parkující automobil

Krátce po půl sedmé večer vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, kde u panelového domu nesprávně parkoval automobil. Hlídka zde však zaparkované vozidlo nezaregistrovala, mezitím totiž odjelo jinam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here