Komedie Penzion pro svobodné pány ve slavné úpravě Jiřího Krejčíka v Divadle Karla Pippicha

0
868

Pražské Divadlo Palace uvede ve středu 21. února v 19 hodin na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi divadelní aktovku Seana O´Caseyho „Bedtime Story“ ve slavné úpravě Jiřího Krejčíka pod názvem Penzion pro svobodné pány, která byla dlouhá léta úspěšně uváděna v pražském Činoherním klubu.

Bláznivé situace v atmosféře úplňkové noci

Komedii, odehrávající se v pokoji jednoho penzionu, kam si nájemník přivede slečnu, čímž poruší upjaté předpisy domovního řádu. V našem pojetí se bude jednat o poctu klasické komedii, přioděnou do elegantního, bezstarostného a nostalgického hávu secese 1. desetiletí 20. století s akcentem atmosféry úplňkové noci, kde bláznivé situace získávají až pohádkově něžnou vůni.

Režie: Jaromír Dulava
Hrají: Anna Fialová, Patrik Děrgel, Lukáš Příkazký, Kateřina Pindejová a další
Uvádí Divadlo Palace, Praha

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Ilustrační video: jaryba
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here